Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×

Zgarnij nawet 500 zł na zakupy w empiku

Fot.

Rozpoczęła się najnowsza promocja Banku Citi Handlowego, dzięki, której możesz otrzymać voucher 300 lub 500 zł, które będziesz mógł wydać na empik.com. Jest to z pewnością dobra nowina dla każdego melomana i mola książkowego.

Tym razem Citibank daje swoim nowym klientom szansę na zdobycie vouchera o wartości 300 zł lub nawet 500 zł na zakupy przez empik.com. Sprawdź, jakie musisz spełnić warunki, aby ruszyć na kulturalne zakupy.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli nie posiadałeś głównej karty kredytowej Banku Citi Handlowego od 1 stycznia 2015r. Chcąc wziąć udział w akcji, musisz mieć ukończone 21 lat i pracować w obecnej firmie min. 3 miesiące, jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą, musi istnieć ona istnieć przynajmniej 2 lata.

Jak dostać bon o wartości 300 zł

Aby otrzymać voucher o wartości 300 zł musisz spełnić kilka prostych czynności, mianowicie:

  • Wypełnić formularz na stronie banku,
  • dostarczyć wymagane dokumenty(jeśli bank cię o nie poprosi),
  • zalogować się co najmniej raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji Citi Mobile,
  • wykonać j transakcję nową kartą na kwotę min. 500 zł.

Jak zgarnąć 500 zł?

Sprawdź, co zrobić, jeżeli chcesz dostać bon na 500 zł. Pierwsze działania są identyczne jak poprzednio, ale zwróć uwagę na zmianę w czwartym punkcie. Jednak zacznijmy od początku:

  • Wypełnij formularz na stronie banku,
  • dostarcz wymagane dokumenty(jeśli bank cię o nie poprosi),
  • zaloguj się co najmniej raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji Citi Mobile,
  • przelej min. 500 zł z nowej karty na dowolne konto osobiste i rozłóż spłatę na raty w planie spłat ratalnych Komfort lub zrób zakupy za pomocą karty na kwotę min. 500 zł i rozłóż spłatę na raty.

Ile będzie cię to kosztowało?

Opłata za przelew z rachunku karty wynosi 6 proc. wartości przelewu. Dodatkowo ta transakcja zostanie potraktowana jako operacja gotówkowa więc bank automatycznie naliczy ci za nią odsetki od każdego dnia zadłużenia. Jeśli będziesz chciał rozłożyć zadłużenie na raty, może cię to kosztować maksymalnie 20 proc. Dodatkowo bank pobiera miesięczną opłatę za usługę plan spłat ratalnych „Komfort” w wysokości 20 zł miesięcznie. Możesz wybrać bezpłatną kartę Citi Simplicity, jednak jeśli zechcesz spełnić warunki, aby otrzymać bon musisz liczyć się z kosztami.

Dzięki promocji z kartą kredytową, masz szansę na uzupełnienie swojej domowej biblioteki lub zakup płyt ulubionego wykonawcy. Pamiętaj, że na empik.com znajdziesz też dekoracje domu, mały sprzęt AGD i RTV. Masz wiele możliwości na wykorzystanie vouchera. Akcja promocyjna trwa do 31.05.2017r., więc jeśli chcesz wziąć w niej udział powinieneś się pospieszyć. Przyznana ci nagroda jest wolna od podatku dochodowego.

Podobne artykuły