Zmiany w Visa TurboKARCIE Santander Consumer Banku. Przez rok zyskasz do 360 zł

  • 09 Paź 2020
  • 3 min. czytania
  • Komentarze(0)
W ramach programu „Zakupy z premią” posiadacze karty otrzymają 5% zwrotu w samodzielnych (nie w ramach stacji) myjniach samochodowych, 3% w lokalach gastronomicznych i 1% na stacjach benzynowych. Dotyczy to zarówno zakupów w kraju, jak i za granicą.
Zmiany w Visa TurboKARCIE Santander Consumer Banku. Przez rok zyskasz do 360 zł

Wyższe zwroty i inne korzyści z Visa TurboKARTĄ

Program działa od września i pozwala na uzbieranie nawet 360 zł w skali roku. Zwroty można uzyskać przy płaceniu kartą za mycie samochodu w myjniach poza stacjami benzynowymi. Za taką usługę otrzyma się najwięcej, bo nawet 5%. Nieco mniejszy zwrot, 3%, dostanie klient, który zapłaci VisaTurboKARTĄ za posiłek w restauracji, pubie kawiarni czy fastfoodzie. Zwrot za paliwo i inne zakupy na stacjach paliw wyniesie 1%. Dodatkowe korzyści karty to: bezpłatny pakiet car assistance (całodobowe wsparcie w przypadku awarii czy kradzieży samochodu) w Polsce i za granicą, dostęp do ofert promocyjnych Visa Oferty, brak odsetek do 54 dni, wygodne płatności zbliżeniowe i przelewy, wypłaty z bankomatów, możliwość spłaty w ratach czy bezpieczeństwo transakcji dzięki usłudze 3D Secure.

Zaoszczędzone dzięki Visa TurboKARCIE środki znajdą się w comiesięcznym zestawieniu transakcji w pozycji Twoje Oszczędności – kwota pomniejszy saldo zadłużenia na rachunku karty kredytowej lub powiększy limit kredytowy. Zwroty są wysyłane raz na miesiąc. Łącznie co miesiąc zyskać można do 30 zł.

Dzięki car assistance posiadacz VisaTurboKARTY może otrzymać samochód zastępczy, pokój w hotelu oraz usługę opieki nad dziećmi. Przez cały czas dostępny jest Serwis Informacyjny, który poinstruuje, co robić w różnych sytuacjach, poda informacje o pogodzie i szczegóły związane z trasą.

Przydatnym rozwiązaniem jest też opcja dodatkowych kart dla bliskich, którzy będą korzystać z jednego limitu kredytowego. Muszą się one jednak pojawić w oddziale przy podpisywaniu umowy o kartę. Wszystkie transakcje będą widoczne w bankowości internetowej i mobilnej oraz na comiesięcznych zestawieniach.

Ile to kosztuje?

Visa TurboKARTA jest kredytówką. Przy zakupach na łączną kwotę powyżej 1000 zł miesięcznie nie jest pobierana opłata za obsługę. Jeśli klient dokona spłaty zakupów w ciągu 54 dni, to nie będzie musiał dopłacać za kredytowanie. Okres rozliczeniowy trwa miesiąc – w 1., 10., 18. lub 22. dniu każdego miesiąca. Spłata ratalna pozwala na rozłożenie kosztów na 3, 6, 10, 12, 18 lub 24 miesiące. W przypadku zakupów za granicą obowiązuje opłata za przewalutowanie: dla euro wynosi 1,26% wartości transakcji, a dla innych obcych walut 2,52%.

Przykład reprezentatywny:
Dla karty kredytowej TurboKARTA oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji limitu kredytowego w kwocie 3000 zł (całkowita kwota kredytu) wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 7,2% oraz z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej w kwocie 5,90 zł, spłacanego w terminach wskazanych na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) z zastosowaniem spłaty minimalnej w każdym kolejnym okresie rozliczeniowym, a w ostatnim okresie rozliczeniowym spłata pozostałej kwoty wykorzystanego limitu, przy założeniu, że Klient zawiera umowę o kartę kredytową na okres 12 miesięcy wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 15.07.2020 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 3000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty: 3235,24 zł; całkowity koszt kredytu: 235,24 zł i obejmuje odsetki: 164,44 zł oraz opłaty miesięczne za obsługę karty: 70,80 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,40%.

Jak otrzymać VisaTurboKARTĘ?

Cały proces ubiegania się o kartę może być zdalny. Wystarczy wysłać formularz kontaktowy przez stronę internetową Santander Consumer Banku – https://www.santanderconsumer.pl/ldp/karta-kredytowa-turbokarta/ lub zadzwonić na infolinię pod nr 19500 lub złożyć zapytanie przez naszą porównywarkę. Sprawę można też załatwic w oddziale banku. Elektroniczne zawieranie umowy odbywa się przy pomocy zwrotnego przelewu na kwotę 1 zł lub przez kuriera. Karta zostanie wysłana pocztą na podany adres korespondencyjny. Trzeba ją będzie aktywować w bankowości internetowej lub mobilnej, ew. na infolinii pod nr  800 700 500 lub 71 797 22 40.

Sprawdź też : Santander Consumer Bank, a Santader Bank Polska - czym się różnią? >>

Dodano:
09 Paź 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły