Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Zostało coraz mniej czasu na zdobycie nagrody w Money Manii!

Fot.

Dwunasta edycja Money Manii dobiega końca. Zostało ci coraz mniej czasu na rejestrację i zdobycie bonu o wartości 150 zł na zakupy na allegro. Przypominamy, co musisz zrobić, aby zgarnąć voucher oraz zyskać konto, które spełni twoje oczekiwania.

Nie po raz pierwszy połączyliśmy nasze siły z Bankiem Millennium. Tym razem po wykonaniu kilku bardzo prostych kroków otrzymasz od nas bon, który wykorzystasz na portalu allegro.pl. Nie przegap okazji na zdobycie dodatkowych pieniędzy, które z pewnością będą finansowym wsparciem przed zbliżającymi się świętami.

Krok 1.

Załóż swój profil i zarejestruj się na moneymania.pl. Jeśli brałeś udział we wcześniejszych edycjach akcji i posiadasz swoje konto, możesz się do niego zalogować i bez wahania przejść do kroku drugiego.

Krok 2.

Po poprawnym zarejestrowaniu/zalogowaniu się na stronie moneymania.pl, kliknij w przycisk „Weź udział”, który przekieruje cię na wniosek o konto .

Krok 3.

Gdy już znalazłeś się na stronie Banku Millennium, musisz wypełnić wniosek o założenie Konta 360o lub Konta 360o Student. Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach handlowych.

Powyższe czynności musisz wykonać do 31 października 2017 roku. Dlatego spiesz się, bo czasu zostało niewiele.

Krok 4.

Podpisz umowę o prowadzenie rachunku Konto 360o lub Konto 360o Student. Aby tego dokonać, musisz udać się do placówki Banku Millennium albo wybrać opcję podpisania umowy za pośrednictwem kuriera.

Na podpisanie umowy masz czas do 6 listopada 2017r.

Krok 5.

W każdym z dwóch miesięcy od otwarcia rachunku musisz zasilić swoje konto kwotą minimum 1 tys. zł oraz musisz wykonać minimum jedną płatność bezgotówkową za pomocą karty wydanej do konta. Do płatności bezgotówkowych zaliczamy płatności kartą w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Jak widzisz bardzo łatwo jest zdobyć bon na zakupy w portalu allegro.pl. Tylko 5 prostych kroków dzieli cię od zdobycia vouchera, który będziesz mógł wydać na dowolnie wybrany przez siebie cel. Nie czekaj, czasu zostało coraz mniej! Moneymania.pl

Podobne artykuły