Zrób to, aby przelewać pieniądze przez internet

  • 16 Sty 2017
  • 1 min. czytania
  • Komentarze(0)
Masz czas do 31. stycznia.
Zrób to, aby przelewać pieniądze przez internet

31. stycznia mija termin na rejestrację numeru. Jeśli tego nie zrobisz, to operator wyłączy twój numer i nie będziesz mógł za jego pomocą dzwonić, wysyłać SMS-ów ani odbierać połączeń i wiadomości. Banki ostrzegają, że nie wykonasz także przelewu internetowego.

Do autoryzacji przelewu wykorzystujesz SMS kody? Używasz do tego numeru z telefonu na kartę? Pamiętaj, aby do końca miesiąca zarejestrować swój numer. Jeśli tego nie zrobisz, to 1. lutego operator wyłączy twój numer i nie będziesz mógł otrzymywać kodów. Rejestracja polega na podaniu operatorowi informacji o tym, kto jest posiadaczem danego numeru.

Jak zarejestrować numer?

Aby zarejestrować numer, musisz wybrać się do salonu swojej sieci komórkowej. Pracownik przyporządkowuje twoje dane z dowodu osobistego lub paszportu do danego numeru. Proces trwa maksymalnie kilka minut. Jeśli nie masz czasu wybrać się do salonu, to sprawdź na stronie swojego operatora inne możliwości. Można to zrobić np.: SMS-em, przez internet, za pośrednictwem listonosza, w kiosku. Oprócz tego dostaniesz od operatora bonusy:

  • w Orange: 1 tys. zł na rozmowy i SMS-y i 100GB internetu (do wykorzystania w ciągu 30 dni),
  • w Play: 100GB internetu i rok ważności konta,
  • w Plus: 500 zł i 50GB internetu na 30 dni i rok ważności konta,
  • w T-Mobile: nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci na 30 dni oraz 10GB internetu co miesiąc przez rok (przy comiesięcznym doładowaniu konta na min. 25 zł).

Numer musisz zarejestrować w sieci, w której posiadasz kartę SIM. Jeśli nie odpowiada ci oferta twojego obecnego operatora, to potem bez problemu możesz przenieść już zarejestrowany numer.
 

Dodano:
16 Sty 2017

Zaktualizowano:
29 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły