Zyskaj do 290 zł za założenie konta dla siebie i dziecka w Banku Millennium

  • 11 Wrz 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Promocja dotyczy założenia i korzystania z Kont 360°. Klient może otrzymać 200 zł w formie przelewu i do 90 zł na konto cashback goodie.
Zyskaj do 290 zł za założenie konta dla siebie i dziecka w Banku Millennium

Jak uzyskać premię w wysokości 200 zł?

Musisz czas do 5 października 2020 r., aby założyć Konto 360° lub Konto 360° Student i wyrazić wymagane w promocji zgody marketingowe. Proces otwarcia konta osobistego może być w pełni zdalny dzięki wykorzystaniu weryfikacji przez selfie (nastąpi porównanie aktualnego wizerunku ze zdjęciem z dowodu osobistego). W takim wypadku trzeba jednak pamiętać, by przed 31 grudnia 2020 r. pojawić się w placówce banku, okazać dowód tożsamości oraz złożyć wzór podpisu. Drugim warunkiem jest aktywowanie aplikacji mobilnej przed końcem roku. Oprócz tego należy wykonać min. jedną płatność kartą lub BLIK-iem oraz zapewnić wpływy na min. 1 tys. zł w październiku, listopadzie i grudniu. Po spełnieniu wszystkich warunków klient otrzyma 200 zł na konto. Bank ma czas na wypłatę do 29 stycznia 2021 r.

Jak otrzymać dodatkowe środki na konto cashback goodie?

Spółka Millennium Goodie należy do grupy Banku Millennium. Oferuje dostęp do kodów rabatowych, zniżek i specjalnych promocji w ramach platformy online oraz aplikacji mobilnej goodie. Współpracuje z ponad 800 sklepami internetowymi i stacjonarnymi, a w tym z Allegro, AliExpress, Pyszne.pl, RTV Euro AGD, Booking.com, Smykiem czy Media Expert.

W ramach usługi cashback goodie otrzymasz 20 zł za:

  • otwarcie Konta 360° do 5 października 2020 r. i wyrażenie wymaganych zgód marketingowych,
  • instalację i aktywację aplikacji mobilnej Banku Millennium,
  • min. jedną płatność zbliżeniowo telefonem przez aplikację.
  • Dwa ostatnie warunki powinieneś spełnić przed końcem roku, by móc otrzymać SMS-a z kodem cashback do 29 stycznia 2021 r. Po zgromadzeniu min. 21 zł na koncie cashback środki będzie można przelać na konto bankowe w okresie do 12 miesięcy od aktywacji kodu.

Jeśli dodatkowo założysz dziecku Konto 360° Junior, możesz zyskać kolejne 20 zł na konto cashback goodie i 50 zł na eKartę goodie. Warunkiem pierwszej nagrody jest otwarcie konta przez Millenet do 31 października 2020 r. W przypadku, gdy dziecko skończyło 13 lat, powinno ono wykonać min. jedną płatność zbliżeniową telefonem przez HCE do 30 listopada 2020 r. Warunkiem drugiej nagrody jest zasilenie konta kwotą min. 100 zł, a jeśli właścicielem jest dziecko powyżej 13. roku życia, dodatkowo wykonanie min. trzech płatności kartą do konta lub BLIK-iem do końca listopada.

Do promocji dołączyć można do 31 października 2020 r., chyba że limit 5 tys. kont zostanie wyczerpany wcześniej. Szczegółowe informacje na temat promocji oraz samych kont znajdują się na stronie Banku Millennium.

Weź udział w promocji i odbierz 290 zł >>

Dodano:
11 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły