Zyskaj do 300 zł premii za założenie mKonta Intensive w mBanku - tylko do końca sierpnia!

 • 05 Cze 2020
 • 2 min. czytania
 • Komentarze(1)
mBank przygotował promocję mKonto Intensive z premią – III edycja”, w ramach której można otrzymać do 300 zł za spełnienie warunków aktywności. Na założenie konta jest trzy miesiące.
Zyskaj do 300 zł premii za założenie mKonta Intensive w mBanku - tylko do końca sierpnia!

Warunki promocji

Załóż mKonto Intensive wraz z kartą debetową (na jednym wniosku): Visa Świat Intensive, Visa Foto, Visa Intensive lub Mastercard Intensive. Konto nie powinno być współdzielone.

Drugim krokiem jest dokonanie transakcji bezgotówkowych (kartą lub BLIK-iem) na min. 2 500 zł w każdym miesiącu przez pół roku. Przez ten czas nie jest pobierana opłata za prowadzenie karty. Po tym okresie bank pobiera z konta 10 zł miesięcznie. Trzy ekspresowe przelewy są bezpłatne, a czwarty i kolejny po 5 zł. Premie za wykonane transakcje wypłacane są stopniowo, po 50 zł za miesiąc – w sumie maks. 300 zł. Środki pojawią się na mKoncie Intensive. Promocja skierowana jest do nowych klientów mBanku i trwa od 1 czerwca do 31 sierpnia 2020 r.

Weź udział w promocji i odbierz 300 zł >>

mKonto Intensive – czy warto je założyć?

Zalety mKonta Intensive to:

 • 0 zł za podstawową kartę debetową,  
 • 0 zł za 3 przelewy ekspresowe w miesiącu,
 • 0 zł za wypłaty z każdego bankomatu,  
 • 0 zł za wsparcie asystenta Concierge,  
 • 0 zł za priorytetową obsługę na mLinii.

Klient może korzystać z karty Visa Intensive Świat, która ma: atrakcyjne kursy dla ponad 180 walut, brak prowizji za przewalutowanie, brak limitów i opłat za wypłaty z bankomatów na całym świecie. Po upływie pół roku promocji, opłata za kartę wynosi 49,50 zł. Bank nie pobierze jej, jeśli klient zapewni sumę miesięcznych wpływów na min. 7 tys. zł lub gdy suma depozytów i inwestycji wyniesie min. 100 tys. zł. Obecni klienci mBanku mogą uzyskać kartę Visa Intensive Świat i nie płacić za nią przez pół roku, jeśli przekształcą swoje dotychczasowe konto na mKonto Intensive do końca czerwca.

Posiadacze mKonta Intensive mają ponadto dostęp do kredytu hipotecznego z obniżoną marżą i prowizją w promocji „Bezpieczna hipoteka” Intensive. Przy wkładzie własnym powyżej 20 proc. klient płaci marżę w wysokości 1,90 proc., a przy wkładzie mniejszym niż 20 proc. – 2,40 proc. Prowizja za udzielenie w obu przypadkach wynosi 0 proc. Warunkiem promocji jest posiadanie mKonta Intensive z miesięcznymi wpływami min. 7 tys. zł od co najmniej trzech miesięcy, korzystanie z karty kredytowej lub kredytu odnawialnego z limitem na min. 10 tys. zł lub depozytu na min. 50 tys. zł, a oprócz tego wykonanie min. 15 transakcji kartą płatniczą mBanku co najmniej w trzech miesiącach z sześciu poprzedzających złożenie formularza.

mKonto Intensive to propozycja dla wymagających klientów. Jeśli szukasz rachunku prestiżowego, to warto założyć go teraz i dodatkowo zgarnąć 300 zł!

Zobacz: Jak dostać kredyt hipoteczny w mBanku przez Internet >>

Dodano:
05 Cze 2020

1 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

 • Man of the match Ekspert 05 czerwca 2020
  Testuję ten system komentarzy. Pozdrowienia dla zespołu!
  Malek Anna Ekspert 08 czerwca 2020
  Pozdrawiamy ;)

Podobne artykuły