Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Ubezpieczenie wybierz świadomie

Fot.

Wraz z towarzystwami ubezpieczeniowymi AXA oraz Prudential przygotowaliśmy serwis, w którym znajdziesz kompleksową ofertę ubezpieczeń. Sprawdź, co może zaoferować ci swiadomy-wybor.com.

Podczas tworzenia portalu przyświecał nam jeden cel: abyś w jednym miejscu mógł znaleźć oferty ubezpieczeń, które sprawdzą się na każdym etapie twojego życia – od polisy NNW dla przedszkolaka, przez ubezpieczenie turystyczne, aż do oszczędzania na emeryturę. Na swiadomy-wybor.com znajdziesz także część poradnikową. Wraz z ekspertami doradzamy, co robić w trakcie nieszczęśliwych zdarzeń, które mogą się przytrafić każdemu z nas, oraz jak się przed nimi zabezpieczyć.

Ubezpieczenie dla dziecka

Dla najmłodszych oferujemy ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), które możesz wykupić dziecku chodzącemu do żłobka, przedszkola i szkoły. Składka roczna zaczyna się już od 24 zł, a zakres oraz sumę ubezpieczenia można dostosować do potrzeb swojej pociechy. Co ważne, polisę możesz wykupić online. Otrzymasz ją e-mailem, więc wszystkie formalności załatwisz szybko i wygodnie. Składając wniosek na swiadomy-wybor.com, otrzymasz także 10 proc. zniżki.

R E K L A M A

Chcesz zabezpieczyć przyszłość swojego dziecka? Możesz wykupić polisę, z której pieniądze będą cennym wkładem w przypadku zakupu pierwszego samochodu, mieszkania czy sfinansowania studiów. Ubezpieczenie przeznaczone jest dla dzieci już od 3 miesiąca do 16 roku życia. Dużą zaletą tego ubezpieczenia jest to, że mogą je wykupić nie tylko rodzice, lecz także dziadkowie, chrzestni czy przyjaciele rodziny.

Oferta dla studenta

W ofercie znajdziesz także ubezpieczenie dla studenta. Jest obowiązkowe, jeśli wyjeżdżasz na Erasmusa lub zaczynasz praktyki zawodowe, ale warto je wykupić także, gdy nie ma się takich planów. Dobrze również samemu wybrać zakres ubezpieczenia, żeby jeśli zdarzy się wypadek, dostać odpowiednio wysokie odszkodowanie.

Dobrze jest także przewidywać skutki swoich działań i ubezpieczyć się od odpowiedzialności cywilnej. W przypadku np. spowodowania przez studenta wypadku samochodowego osobie poszkodowanej zostaną wypłacone pieniądze. Co więcej, wykupując ubezpieczenie na swiadomy-wybor.com, także możesz skorzystać z 10-proc. rabatu.

Polisa na emeryturę

Prognozy ZUS dotyczące naszych przyszłych emerytur nie są optymistyczne, prawda? Musisz więc zadbać o dodatkowe pieniądze na jesień życia, aby nie zastanawiać się potem, z czego zapłacić rachunki czy kupić jedzenie. Oprócz tego, że odkładasz środki, możesz otrzymać premie roczne oraz ubezpieczyć się na wypadek poważnej choroby czy niezdolności do pracy.

Bezpiecznie w podróży

Wakacje będą przyjemnością, jeśli odpowiednio zabezpieczysz się na okoliczność nieszczęśliwych zdarzeń. Nie pozwól, aby spowodowane podczas uprawiania sportu urazy, zgubienie bagażu czy konieczność skorzystania z zagranicznej służby zdrowia popsuły Twój wyjazd.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz świadomie.

Podobne artykuły