Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Sam zdecyduj o ubezpieczeniu dla swojego dziecka

Fot. izusek/iStockphoto

Artykuł sponsorowany

Nie ma sensu kupować pierwszego lepszego ubezpieczenia NNW dla dziecka, skoro polisę można łatwo wybrać i kupić samemu przez internet. Porównanie i wybór interesującego nas pakietu oraz zawarcie umowy może trwać zaledwie kilka minut. Łatwo sprawdzimy warunki ubezpieczenia i zapoznamy się z umową. Dziecko będzie objęte ubezpieczeniem już od następnego dnia po wpłacie składki.

Portal bezpieczny.pl oferuje ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków dla wychowanków żłobków, przedszkoli i szkół. Przede wszystkim jednak, daje rodzicom możliwość samodzielnego wybrania odpowiedniego wariantu i wykupienia indywidualnego ubezpieczenia dla swojego dziecka w takiej samej cenie, co ubezpieczenie grupowe.

R E K L A M A

W odpowiedzi na potrzeby klientów portal bezpieczny.pl, wspólnie z AXA, wykorzystał możliwości jakie daje technologia i przygotował system dzięki któremu istnieje możliwość zakupu polisy on-line. Można to zrobić w zaledwie kilka minut. Jest to podstawowa zaleta, która wyróżnia ta ofertę spośród innych, dostępnych na rynku.

Podstawowe zalety

Bezpieczny.pl działa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, dzięki czemu polisę możemy kupić w każdej chwili i z dowolnego miejsca. Zalet znajdziemy jednak więcej:

  • Dzięki prostemu systemowi łatwo dokonamy wyboru spośród kilku różnych wariantów, które możemy dopasować do potrzeb dziecka i swoich możliwości finansowych. Cena polisy dla dzieci w wieku szkolnym, to do 25 do 82 złotych, za które dostajemy sumę ubezpieczenia na poziomie od 15 tys. do 75 tys. złotych. W przypadku wychowanków żłobków i przedszkoli za kwotę od 23 złotych do 75 złotych - możemy wykupić ubezpieczenie z sumą ubezpieczenia na wypadek śmierci - w wysokości od 20 tys. do 65 tys. złotych. W tym przypadku warto pamiętać, że im wyższa suma ubezpieczenia, tym większe odszkodowanie za każdy procent uszczerbku na zdrowiu. Sprawdź szczegóły.
  • Za pośrednictwem internetu nie tylko zawrzemy umowę, ale również zgłosimy szkodę. Wystarczy poprzez portal przesłać skany lub zdjęcia dokumentów dotyczących wypadku i leczenia.
  • Przed zakupem łatwo zapoznamy się z niezbędnymi dokumentami (takimi jak np. warunki ubezpieczenia) i będziemy do nich mogli wrócić w dowolnym momencie. Przeczytaj warunki ubezpieczenia.
  • Każdy z dostępnych wariantów ubezpieczenia od razu rozszerzony już jest o pakiet sportowy, nie musimy dokupywać dodatkowych polis.
  • Łatwo ubezpieczymy kilkoro dzieci jednocześnie na jednej polisie i od razu opłacimy składkę niezależnie do jakiej szkoły uczęszczają.
  • Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków mających miejsce 24h/dobę na całym świecie.
  • Opłata finansuje tylko składkę za ubezpieczenie, a nie darowizny lub ekwiwalenty na rzecz osób trzecich.

Dlaczego warto?

Zakup on-line daje nam możliwość oszczędzania czasu, ale przede wszystkim pewność właściwego rozporządzenia swoimi pieniędzmi. Dokonując samodzielnego wyboru polisy ubezpieczeniowej mamy pełną świadomość tego, co kupujemy. Zanim pojawiła się ta oferta ubezpieczenia NNW najczęściej zawierane były w szkołach.

Miały postać ubezpieczeń grupowych sprzedawanych niemalże z automatu. Rola rodziców w takim przypadku ogranicza się jedynie do opłacenia składki. Nie mają możliwości wyboru ubezpieczyciela, zakresu, czy sumy ubezpieczenia. Decyduje o tym najczęściej dyrektor szkoły lub rada rodziców.

Niestety, jak wynika z badań przeprowadzonych przez Bezpieczny.pl, częstym kryterium wyboru bywają dodatkowe korzyści, jakie uzyska szkoła w postaci różnego rodzaju ekwiwalentów. Niestety są one finansowane przez rodziców i pomniejszają wysokość składki. Oznacza to, że ubezpieczenie takie może mieć niższą sumę ubezpieczenie i uboższy zakres niż w przypadku polis indywidualnych.

Korzystając z portalu bezpieczny.pl nie pozostawiamy decyzji dotyczących naszych dzieci innym. Sami decydujemy o tym, co kupujemy i mamy pełen dostęp do dokumentów, regulaminów i warunków.

Podobne artykuły