Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Ubezpieczenie szkolne nie tylko dla uczniów

Fot.

Ubezpieczenie NNW dla dzieci, to nie tylko ubezpieczenie „szkolne”. Nie musisz czekać, aż Twoja pociecha pójdzie do podstawówki. Skorzystaj z ubezpieczenia jak tylko maluch zacznie chodzić do żłobka lub przedszkola. Sprawdź, jak to zrobić.

Niektóre dzieciaki, to wulkany niespożytej energii. Gdy dodatkowo rozwiną skrzydła swej wyobraźni tworzy się wybuchowa mieszanka nad którą trudno zapanować. Skutkiem są siniaki, zadrapania i guzy. Niestety mogą się przydarzyć także poważniejsze urazy. Twoją rolą jest zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i jednocześnie nie ograniczać ich w poznawaniu świata. Dlatego nawet nie masz się co łudzić, że uda Ci się uniknąć mniej lub bardziej poważnych kontuzji.

Gdy zdarzy się wypadek, nie martw się o pieniądze

Gdy maluchowi zdarzy się wypadek, chcesz przede wszystkich skupić się na nim. Wykupując ubezpieczenie NNW oszczędzisz sobie niepotrzebnych zmartwień o pieniądze na leczenie, dzięki czemu będziesz mógł poświęcić całą swoją uwagę dziecku, aby jak najszybciej doszło do zdrowia.

R E K L A M A

Zakres ubezpieczenia możesz dopasować do potrzeb swojej pociechy, więc nie musisz się godzić na podstawowy wariant. Pakiet NNW Żłobek i Przedszkole, oferowany przez AXA obejmuje nawet wyczynowe uprawianie sportu. Kiedy więc Twój przedszkolak chodzi na karate, basen czy balet i podczas uczestniczenia w zajęciach zdarzy mu się wypadek, to także dostaniesz odszkodowanie.

Ubezpieczenie dostosowane do Ciebie

Decydując się na ofertę AXA masz do wyboru jeden z pięciu wariantów. Różnią się one wysokością składki, sumą ubezpieczenia oraz wysokością odszkodowania w poszczególnych przypadkach. W zależności od wariantu, składka roczna wynosi od 22 zł (suma ubezpieczenia 19 tys. zł) do 99 zł (suma ubezpieczenia aż 99 zł).

Ubezpieczyciel udostępnia także tabelę ze wskazaniem procentowych uszczerbków na zdrowiu. Łatwo możesz policzyć, ile wyniesie odszkodowanie za typowe u dzieci w tym wieku urazy. Na przykład, złamana noga to 15 proc. uszczerbku na zdrowi, więc gdy wybierzesz najtańszy wariant, to dostaniesz 1 800 zł odszkodowania (1 proc. to 120 zł), a gdy kompleksowy to 7 500 zł (1 proc. to 500 zł).

Oprócz tego, możesz także wykupić dodatkowe ubezpieczenie, w ramach którego dostaniesz świadczenie za pobyt dziecka w szpitalu (od 20 zł do 100 zł za każdy dzień leczenia).

Wszystko załatwisz on-line

Dużym plusem tej oferty jest łatwość i szybkość wykupienia polisy. Nie musisz wypełniać skomplikowanych dokumentów. Wystarczy wpisać podstawowe dane osobowe i teleadresowe. Po opłaceniu składki, polisę dostaniesz e-mailem. Będzie ona obowiązywać już od kolejnego dnia. W każdej chwili masz także dostęp do ogólnych warunków ubezpieczenia. A gdy zdarzy się wypadek, nie musisz nigdzie osobiście wędrować z dokumentacją. Wystarczy ją zeskanować i dołączyć do zgłoszenia zdarzenia na stronie internetowej axa.pl/zdarzenie. Jeśli masz więcej pociech w wieku przedszkolnym lub młodsze, to możesz ubezpieczyć je na jednej polisie.

Nie czekaj i zadbaj o swoją pociechę już dziś!

Podobne artykuły