Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
 • Eksperci w finansach
  Ekspert direct.money.pl

 • 11.10.2017,godz. 11:05

Konto dbNet Premium nagrodzone Certyfikatem direct.money.pl

Konto dbNet Premium nagrodzone Certyfikatem direct.money.pl
[fot: fotolia.com]

Wyjątkowy produkt dla wyjątkowych klientów – tak o koncie dbNet Premium pisze sam bank. A jak jest w rzeczywistości? Prześwietliliśmy dokładnie ofertę Deutsche Bank i się nie zawiedliśmy. Rachunek osobisty dla najbardziej wymagających klientów spełnia najwyższe standardy jakości. Sprawdź, co sprawiło, że właśnie ten produkt otrzymał Certyfikat direct.money.pl.

Zastanawiasz się, które konto osobiste najlepiej spełni twoje oczekiwania? Szukasz produktu w pełni dopasowanego do swoich potrzeb, który jednocześnie pozwoli ci w pełni zadbać o finanse? Konto dbNet Premium jest rachunkiem dla ciebie. Dowiedz się, jakie są szczegóły oferty Deutsche Bank oraz dlaczego to konto zdobyło nasze uznanie.

Konto dla wymagających

Sytuacja Polaków się poprawia, a ich zarobki są wyższe, co niesie za sobą wzrost świadomości w zakresie finansów. Klienci banków stają się coraz bardziej wymagający, stale rosną ich oczekiwania wobec instytucji finansowych. Klienci z sektora Premium, jak określa się często osoby o ponadprzeciętnych dochodach, wymagają od banków oferty, która będzie całkowicie spełniać ich potrzeby. Jednocześnie, podobnie jak pozostali użytkownicy kont, klienci Premium nie chcą płacić za prowadzenie konta oraz wypłaty gotówki z bankomatów w kraju i za granicą. Co więcej, zamożni Polacy oczekują, że wraz z kontem zyskają dostęp do atrakcyjnych produktów oszczędnościowych oraz inwestycyjnych1.

W odpowiedzi na wszystkie wymienione potrzeby Deutsche Bank przygotował konto dbNet PREMIUM dla najbardziej wymagających klientów. Co zyskujesz, wybierając ten rachunek?

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł za wydanie i obsługę limitowanej wersji karty IQ World MasterCard do konta,
 • 0 zł za krajowe przelewy przez internet,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
 • oprocentowanie 1,3 proc. w skali roku (dotyczy wszystkich zgromadzonych środków, a odsetki kapitalizowane są miesięcznie),
 • Pakiet Premium,
 • nowoczesną bankowość internetową,
 • możliwość zakupu funduszy inwestycyjnych poprzez bankowość internetową,
 • możliwość otwarcia konta przez internet, szybko i bez wychodzenia z domu.

R E K L A M A


Wybierz pakiet korzyści

Jako posiadacz konta dbNet PREMIUM możesz skorzystać z dodatkowych produktów wchodzących w skład Pakietu Premium. To jeszcze więcej korzyści, ponieważ możesz nie tylko zapewnić bezpieczeństwo swoim finansom, lecz także zyskać atrakcyjne narzędzia umożliwiające oszczędzanie oraz inwestowanie. Jakie? O tym poniżej.

 1. Atrakcyjnie oprocentowana lokata – lokata powitalna z oprocentowaniem w wysokości 3 proc. w skali roku jest zakładana na 12 miesięcy, a maksymalna kwota, jaką możesz na niej umieścić, to 100 tys. zł.
 2. Preferencyjne warunki na koncie oszczędnościowym – założenie i prowadzenie db Konta Oszczędnościowego Plus jest darmowe. Oprocentowanie przez pierwsze cztery miesiące wynosi 2,55 proc., później – 1,05 proc. Bank nie wymaga minimalnej kwoty do otwarcia konta, a środki możesz wypłacać bez utraty odsetek.
 3. Lokata db 500+Premia – przygotowana z myślą o rodzicach, którzy chcą zabezpieczyć przyszłość finansową swoich dzieci.
 4. Kredyt gotówkowy w wysokości nawet do 200 tys. zł z atrakcyjnym oprocentowaniem 6,99 proc. Wstępną decyzję kredytową otrzymasz już w 10 minut.
 5. Karta kredytowa IQ World MasterCard bez opłaty rocznej przez pierwsze dwa lata, z oprocentowaniem 5,99 proc. i limitem do 50 tys. zł w promocji „Przenieś kartę”2.
 6. Dostęp do nowoczesnej platformy inwestycyjnej db Navi, która umożliwia wyszukiwanie, porównywanie i zakup funduszy inwestycyjnych z poziomu bankowości mobilnej.
 7. Rachunek dbNet Biznes przygotowany z myślą o osobach prowadzących własną działalność gospodarczą.

Certyfikat direct.money.pl dla najlepszych produktów na rynku

Eksperci direct.money.pl prześwietlają oferty finansowe dostępne na rynku i wybierają te, które najlepiej odpowiadają na potrzeby klientów. Konto dbNet PREMIUM zdobyło nasze uznanie, ponieważ jako jedno z niewielu tego rodzaju produktów zostało przygotowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Rachunek Deutsche Bank to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu możesz jeszcze lepiej zadbać o swoje finanse, a co najważniejsze – cieszyć się darmowym kontem z jedną z najwyższych stawek oprocentowania na rynku.

1. Dane uzyskane na podstawie badania „Portret zamożnego Polaka – Klienta Premium”, przeprowadzonego niedawno przez Deutsche Bank.

2. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,29%, całkowita kwota kredytu: 9000 zł przy założeniu jednorazowego wykorzystania kwoty średniego przyznanego przez bank limitu dla karty kredytowej w formie transakcji bezgotówkowej dokonanej w terminie miesiąca od dnia aktywacji karty, całkowita kwota do zapłaty: 10 351,60 zł, oprocentowanie nominalne 9% (na które składa się oprocentowanie 5,99% przez 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy o kartę i 9% od dnia zakończenia okresu 12-miesięcznego przez kolejne 24 miesiące), całkowity koszt kredytu: 1 351,60 zł (w tym opłata roczna za trzeci rok korzystania z karty 200 zł, odsetki: 1 151,60 zł). Powyższa kalkulacja została dokonana 24.05.2017 r.

Advertisement