Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
  • Ekspert direct.money.pl

  • 25.10.2016,godz. 08:28

Pożyczka -60% w Alior Banku z certyfikatem direct.money.pl

Pożyczka -60% w Alior Banku z certyfikatem direct.money.pl

Elastyczna pożyczka gotówkowa z ekstra premią dla rzetelnych kredytobiorców, to najprostszy opis oferty Alior Banku. To właśnie ze względu na przejrzyste warunki i atrakcyjne parametry cenowe pożyczka zdobyła uznanie ekspertów direct.money.pl. Sprawdź co wyróżnia tę ofertę spośród pozostałych na rynku.

Największe zalety kredytu:

  • elastyczna kwota kredytu i okres kredytowania
  • wysoka kwota kredytu
  • przejrzyste warunki cenowe
  • premia dla rzetelnych kredytobiorców w postaci obniżek oprocentowania

Alior Bank nagradza solidnych pożyczkobiorców, którzy sięgają po jego produkt. Jeśli przynajmniej od 12 miesięcy regularnie spłacasz kredyt gotówkowy w innym banku i chcesz przenieść go do Alior Banku, to na start dostaniesz oprocentowanie niższe o 30 proc. niż miałeś do tej pory. Z promocji będziesz mógł skorzystać również, jeśli od całkowitej spłaty pożyczki w innym banku nie minęło więcej niż 6 miesięcy.

Kolejne obniżki oprocentowania dostaniesz po roku, dwóch i trzech latach regularnej spłaty. Za każdym razem oprocentowanie zmniejszy się o kolejne 10 proc. Łącznie możesz dostać więc zniżkę w wysokości 60 proc.

Jeśli nie chcesz przenosić pożyczek do Alior Banku lub konsolidować swoich zobowiązań, tylko bierzesz nowy kredyt, to oprocentowanie w pierwszym roku wyniesie 7 proc. W kolejnych będzie się zmniejszać o jeden punkt procentowy. Szczegóły znajdziesz w tabeli.

Opracowanie: direct.money.pl na podstawie oferty banku.


Prowizja za uruchomienie wynosi od 0% do 16% kwoty kredytu i jest uzależniona od Twojej zdolności i może zostać skredytowana. Składka ubezpieczenia na życie wynosi 0,25% kwoty kredytu miesięcznie.

Maksymalna kwota pożyczki może wynieść 50 tys. złotych i aż 200 tys. złotych w przypadku refinansowania innych zobowiązań lub ich konsolidacji. Kwotę do 4 tys. złotych możesz dostać na podstawie samego oświadczenia o dochodach, przy czym bank akceptuje jego różne źródła, w tym umowy o dzieło i zlecenie. Spłatę zobowiązania możesz elastycznie dopasować do swoich możliwości finansowych rozkładając ją na okres od 3 miesięcy, aż do 10 lat. Dodatkowo możesz wybrać spłatę w ratach równych, gdy chcesz co miesiąc płacić jak najmniej lub w ratach malejących, gdy starasz się obniżyć koszt odsetkowy. Bank nie będzie od ciebie wymagał zakładania rachunku, ale ma w ofercie darmowe konto, które może ci ułatwić obsługę kredytu (zarządzanie środkami z pożyczki i jego spłatą).

O kredyt możesz zawnioskować korzystając z formularza. Doradca banku oddzwoni do ciebie i przeprowadzi cię przez cały proces. Bank może wypłacić ci środki nawet w 1 dzień.

Promocja została zakończona

 

RRSO: 14,76%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,76%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 50 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 66 806,79 zł, oprocentowanie nominalne: 7%, całkowity koszt kredytu: 16 806,79 zł (w tym: prowizja: 2298,85 zł (4%), ubezpieczenie na życie 5172,41 zł, odsetki: 9335,53 zł), 52 równe, miesięczne raty w wysokości 1284,75 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15.07.2016 roku na reprezentatywnym przykładzie. Oferta dotyczy zobowiązań spoza Alior Banku i przeznaczona jest m.in. dla Klientów, którzy mają zaciągnięte pożyczki w innych bankach oraz nie mieli opóźnień w spłacie swoich zobowiązań kredytowych w okresie 12 miesięcy, licząc wstecz od złożenia wniosku. Sposób naliczania obniżki oprocentowania: 30% w momencie udzielenia pożyczki, a kolejne 10% po 1., 2. i 3. roku spłat zgodnych z harmonogramem, łącznie 60% oprocentowania bazowego. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.