Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement
  • Dagmara Sudoł
    Ekspert direct.money.pl

  • 08.04.2019,godz. 12:44

Kredyt gotówkowy mBanku z Certyfikatem direct.money.pl

Kredyt gotówkowy mBanku z Certyfikatem direct.money.pl

Na bieżąco śledzimy oferty banków, sprawdzamy je i chętnie polecamy te produkty, które rzeczywiście są warte uwagi. Tym razem trafiliśmy na promocję kredytu gotówkowego mBanku, której zdecydowaliśmy się przyznać nasz Certyfikat. Dlaczego? Zaletą promocyjnej oferty jest niska prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego, a nawet jej brak. Dzięki temu koszty związane z kredytem nie są wysokie. Poznaj szczegóły!


Certyfikat direct.money.pl
to nasze cykliczne wyróżnienie dla produktów finansowych, które charakteryzują się przejrzystymi warunkami, niskimi kosztami oraz dodatkowymi korzyściami dla klienta. Analizujemy rynek, aby znaleźć ofertę, z której będziesz zadowolony. Tym razem szczególną uwagę zwróciliśmy na promocję kredytu gotówkowego w mBanku.

Zanim jednak o niego zawnioskujesz, dowiedz się, ile będziesz musiał oddać, ile maksymalnie i na jak długo możesz pożyczyć, a także jaką prowizje pobierze od ciebie bank. Upewnij się po prostu, że to naprawdę atrakcyjna oferta.

 

Kredyt gotówkowy w mBanku – warunki oferty

Promocja kredytu gotówkowego w mBanku skierowana jest do osób, które nie miały wcześniej kredytu gotówkowego w mBanku. Mogłeś mieć (lub możesz być w trakcie spłaty) kredyt hipoteczny, samochodowy czy odnawialny. Także jeśli masz w mBanku rachunek, to wciąż możesz wziąć promocyjny kredyt.

W ramach oferty otrzymasz od 500 zł do nawet 150 tys. zł, a spłatę rozłożysz na okres od 3 do 120 miesięcy. Kredyt przeznaczony jest na dowolny cel, więc śmiało możesz dzięki niemu ruszyć na wiosnę z remontem, zaplanować majówkowy wyjazd albo sfinansować inne, nieplanowane wydatki.

Maksymalne oprocentowanie w ramach promocji może wynieść 9,99 proc. Warto też wiedzieć, że samodzielnie wybierasz dzień spłaty, który możesz zmienić w razie potrzeby bez ponoszenia dodatkowych opłat. W każdej chwili możesz także za darmo wydłużyć okres kredytowania lub spłacić zobowiązania wcześniej.

Atutem kredytu w mBanku jest również prosta konstrukcja umowy. Dlatego nie martw się, że jakieś zapisy będą dla ciebie niezrozumiałe.


Gwarancja obniżonej prowizji

Głównym założeniem promocji kredytu gotówkowego mBanku jest obniżenie prowizji za jego udzielenie lub całkowity jej brak. Jak to działa? Wszystko zależy od kwoty kredytu, jaką jesteś zainteresowany.

Jeżeli chcesz pożyczyć do 50 tys. zł, to mBank obniży prowizję o połowę w stosunku do tej, którą nalicza w przypadku standardowej oferty. Stawka prowizji w zależności od wnioskowanej kwoty wynika z poniższej tabeli.

Oprocentowanie i prowizja promocyjnego kredytu gotówkowego mBanku
Kwota kredytu (zł) 500 - 5 000 5 001 – 15 000 15 001 – 30 000 30 001 – 50 000 50 001 – 100 000 od 100 001
Oprocentowanie (w skali roku) 9,99% 9,99% 8,99% 8,99% 9,99% 9,99%
Prowizja standardowa 13,99% 12,99% 11,99% 9,99% 8,99% 7,99%
Prowizja w ramach promocji 6,99% 6,49% 5,99% 4,99% 0% 0%

Źródło: Opracowanie własne na podstawie regulaminu promocji kredytu gotówkowego mBanku.

Zwróć uwagę, że w przypadku sumy kredytu powyżej 50 tys. zł mBank nie pobierze prowizji wcale. A to jedna z nielicznych tego typu ofert na rynku.

Oba warianty promocji wpłyną na niższy koszt całkowity kredytu. Jak bardzo? To zależy oczywiście od tego, ile pieniędzy potrzebujesz. Sprawdzisz to w łatwy sposób na stronie banku.


Rata kredytu dopasowana do twoich możliwości

Zastanawiasz się, ile przy danej kwocie kredytu będziesz musiał oddać? Kalkulator przygotowany przez mBank pomoże ci wyliczyć orientacyjną wysokość raty, a także oszacuje całkowite koszty. Wystarczy, że wybierzesz kwotę i czas, w jakim chcesz go spłacić. To duże ułatwienie, dzięki któremu wiesz, jakich warunków kredytu się spodziewać

Przykładowo wnioskując o 10 tys. zł na 24 miesiące, miesięczna rata wyniesie 491 zł, a całkowity koszt kredytu 1 792,36 zł.

Źródło: www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy-promocja/

Pamiętaj jednak, aby pożyczyć tyle, ile rzeczywiście potrzebujesz. Zwróć też uwagę, że im dłuższy okres kredytowania, tym mniejsze miesięczne obciążenie domowego budżetu, ale wyższy koszt kredytu. Jeżeli możesz sobie pozwolić na spłatę wyższej raty, to wybierz krótszy okres spłaty.


Jak wziąć kredyt w mBanku?

Na szybką decyzję kredytową i wypłatę pieniędzy możesz liczyć, jeżeli posiadasz w mBanku konto osobiste. Cały proces kredytowy załatwisz wtedy online. Wystarczy, że za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej złożysz wniosek, wykonując dosłownie kilka kliknięć. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji środki od razu trafią na twoje konto w mBanku.

Nie jesteś klientem banku? Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, a doradca pomoże ci uzyskać kredyt. Obsługa należy do jednych z najlepszych (wiemy to, bo sami mieliśmy okazję to sprawdzić). W tym przypadku także możesz liczyć na szybką wypłatę pieniędzy. Będziesz musiał jedynie odwiedzić najbliższy oddział mBanku, żeby potwierdzić swoje dane i podpisać umowę.

Zwróć uwagę, że kredyt w banku zobowiązuje i trzeba liczyć się z tym, że oddajesz nie tylko pożyczony kapitał, ale także odsetki. Ale nie warto za niego przepłacać! Więc jeżeli przydałby ci się dodatkowy zastrzyk gotówki, nie zwlekaj i skorzystaj z promocji mBanku. Warunki cenowe są naprawdę dobre.

 

Zainteresowany? Te dokumenty mogą ci się przydać:

Regulamin Promocji Kredytu Gotówkowego „Obniżamy prowizję”. Obowiązuje od 07.03.2019 r. do 11.06.2019 r.
Regulamin kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.
Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.
Tabele stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.

Reprezentatywny przykład dla Promocji kredytu gotówkowego „Obniżamy prowizję”.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 14,44%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 873,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 15 211,36 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 9,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 3338,36 zł (w tym: prowizja 6,49% – 770,56 zł, oprocentowanie – 9,99% – odsetki 2567,80 zł), 45 miesięcznych rat, w tym 44 rat równych w wysokości po 338,03 zł, ostatnia rata: 338,04 zł. Kalkulacja na dzień: 01.03.2019r. „Kredyt dostępny od ręki” dotyczy oferty specjalnej. Jest to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z mBankiem – skierowana do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego. Limit ten może ulec zmianie, ponieważ jego wysokość jest aktualizowana na bieżąco. Jeśli klient pozostaje w związku małżeńskim bez rozdzielności majątkowej, kredyt powyżej 70 000 zł brutto (wraz z kredytowanymi kosztami), wymaga zgody współmałżonka, którą podpisze w placówce. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową, będziesz mógł otrzymać kredyt. To nie jest oferta. Sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać kredyt w promocji na www.mBank.pl/kampania-kredyty