Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
  • Anna Malek
    Ekspert direct.money.pl

  • 16.01.2019,godz. 11:16

Pożyczka pozabankowa z warunkami jak w banku! Przyznaliśmy Certyfikat direct.money.pl dla Pożyczki na 48 miesięcy

Pożyczka pozabankowa z warunkami jak w banku! Przyznaliśmy Certyfikat direct.money.pl dla Pożyczki na 48 miesięcy


Kiedy szukałam kolejnej perełki pośród produktów finansowych, trafiłam na ciekawy produkt, który łączy w sobie szybką wypłatę środków (jak w pożyczce pozabankowej) i niskie, porównywalne z bankowym RRSO. To Pożyczka na 48 miesięcy, którą znajdziesz w ofercie Providenta. Możesz pożyczyć maksymalnie 20 tys. zł (z RRSO 9,87 proc.), a pieniądze otrzymasz nawet w 15 minut od momentu zakończenia składania wniosku. Przyjdźmy zatem do szczegółów!


Na bieżąco śledzimy sytuację na rynku produktów finansowych, aby szybko odkryć te o wyjątkowo korzystnych warunkach i móc Ci je polecić. Najlepszym przyznajemy nasz Certyfikat direct.money.pl. Tym razem wyróżniliśmy Pożyczkę na 48 miesięcy , z której możesz skorzystać w Providencie. Wyróżnia się wysoką dostępną kwotą, długim okresem spłaty i niskim RRSO. Gdy porównałam ją z wynikami naszej porównywarki kredytów gotówkowych, okazało się, że dla kwoty 20 tys. zł na 48 miesięcy ma najniższe RRSO spośród dostępnych u nas kredytów.

Pożyczka na 48 miesięcy Provident – co ją wyróżnia?

Szybkie pożyczki w większości charakteryzują się niską dostępną kwotą oraz krótkim okresem do spłaty. Jeśli potrzebujesz pożyczyć więcej albo rozłożyć tę sumę na większą liczbę rat, to swoje kroki pewnie kierowałeś do banku.


Jeżeli chcesz ograniczyć liczbę formalności, a cały proces – od złożenia wniosku do przelewu pieniędzy na twoje konto – chcesz załatwić online, to oferta Providenta będzie odpowiednia dla Ciebie.

Pożyczka na 48 miesięcy - dlaczego warto z niej skorzystać?

- ma porównywalne z bankami niskie RRSO – 9,87 proc. - jedyny koszt to prowizja za udzielenie pożyczki w wysokości 9 proc. i oprocentowanie roczne w wysokości 5 proc.

- możesz obniżyć miesięczną ratę, bo spłatę rozłożysz nawet na 4 lata – przy 20 tys. zł, rata wyniesie 501,86 zł, (sprawdź jak wyglądają raty dla niższych kwot pożyczki w tabeli poniżej)

- możesz pożyczyć więcej niż w większości firm pożyczkowych, bo nawet 20 tys. zł

- wniosek składasz online, a weryfikacja i wypłata środków odbywa się również przez internet – nie musisz wychodzić z domu

R E K L A M A


 

Pożyczka na 48 miesiecy Provident – koszty

Porównajmy, jak wypada pożyczka Providenta na tle trzech ofert popularnych banków, które znajdziesz w naszej porównywarce kredytów gotówkowych:

Porównanie rat pożyczek na 48 miesięcy
Kwota pożyczkiProvidentBank ABank BBank C
5 tys. zł 125,47 zł 125,31 zł 129,98 zł 135,52 zł
10 tys. zł 250,93 zł 260,62 zł 271,04 zł 259,97 zł
20 tys. zł 501,86 zł 502,24 zł 532,78 zł 519,93 zł

Źródło: direct.money.pl i provident.pl

Oferta Providenta na 48 miesięcy jest porównywalna cenowo, a w wielu przypadkach bardziej korzystna niż kredyty banków pod względem wysokości rat, co nie zdarza się często w przypadku firm pożyczkowych.

Jeśli więc szukasz alternatywy do kredytu w banku, to mogę Ci polecić Pożyczkę na 48 miesięcy na bankowo dobrych warunkach – proces jest szybszy i w pełni internetowy. Nie musisz załatwiać formalności w placówce banku, tylko możesz to zrobić w domu, w pracy czy w kawiarni.

Pożyczka na 48 miesięcy – jak z niej skorzystać?

5 kroków wystarczy, aby wziąć pożyczkę na bankowo dobrych warunkach:

  1. Wybierz kwotę pożyczki i okres spłaty.
  2. Wypełnij wniosek online (zostaniesz poproszony o uzupełnienie swoich danych kontaktowych i finansowych).
  3. Provident jako odpowiedzialny pożyczkodawca sprawdzi twoją wiarygodność kredytową i po pozytywnej decyzji otrzymasz ofertę pożyczki do akceptacji.
  4. Sprawdź i zaakceptuj ją, a następnie dokonaj weryfikacji swoich danych.
  5. Nawet w ciągu 15 minut od zakończenia składania wniosku otrzymasz pieniądze na swoje konto.

Proces jest szybki i prosty. Jeśli więc zależy Ci, aby otrzymać pieniądze bez zbędnych formalności, a do tego pożyczyć na korzystnych, bankowych warunkach, to przetestuj sam Pożyczkę Samoobsługową. Polecamy!

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,87,%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 12044,64 zł, oprocentowanie stałe 5%, całkowity koszt kredytu 2044,64 zł (w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 900,00 zł, , odsetki 1144,64 zł), w 48 miesięcznych równych ratach w wysokości 250,93 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 11.12.2018 na reprezentatywnym przykładzie.