Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
 • Eksperci w finansach
  Ekspert direct.money.pl

 • 19.04.2017,godz. 07:57

Konto Citi Priority nagrodzone Certyfikatem direct.money.pl

Konto Citi Priority nagrodzone Certyfikatem direct.money.pl

Konto Citi Priority to rachunek dla wymagających. Rozwiązanie skierowane jest do osób, które oprócz darmowego konta, oczekują od banku kompleksowych usług finansowych oraz dodatkowych bonusów. Prześwietliliśmy parametry konta, aby zobaczyć, czy spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Sprawdź, co zadecydowało, że nagrodziliśmy tę ofertę naszym Certyfikatem.

Certyfikat direct.money.pl to wyróżnienie, które przyznajemy sprawdzonym przez nas produktom bankowym. Doceniamy te oferty, które są korzystne dla klientów, a dodatkowo cechują się przejrzystymi warunkami.

Bank Citi Handlowy kieruje swoją swoje produkty w głównej mierze do klientów z segmentu Premium. Właśnie dlatego oferuje najwyższą jakość świadczonych usług. Możesz go znać z niezwykle popularnych promocji kart kredytowych, gdzie za skorzystanie z takiego produktu, dostajesz bon do różnego rodzaju sklepów lub nagrody rzeczowe.

Warto także przypomnieć, że dwa miesiące temu naszym Certyfikatem nagrodziliśmy inny produkt Banku Citi Handlowego – Pożyczkę Gotówkową. Mamy więc kolejny dowód na to, że produkty tego Banku są godne uwagi i warto bliżej im się przyjrzeć. Tym razem bierzemy pod lupę ofertę kont osobistych. Rachunek, który szczególnie możemy polecić, to konto Citi Priority.

Bezpłatne usługi i 400 zł premii

Darmowe usługi, z których najczęściej korzystasz w ramach konta, premia pieniężna, zwrot za transakcje kartą oraz wyjątkowe traktowanie posiadaczy tego rachunku przekonało nas, że konto Citi Priority zasługuje na wyróżnienie. Przyjrzyjmy się szczegółom.

Pierwszym elementem, który zaważył na naszej ocenie to 400 zł premii. 100 zł otrzymasz, jeśli do 30 czerwca 2017 r. złożysz wniosek o konto i do 31 lipca 2017 r. zawrzesz umowę o prowadzenie rachunku. Oprócz tego musisz spełnić jeden z warunków (jeśli to zrobisz, będziesz również zwolniony z opłaty za prowadzenie konta, która standardowo wynosi 30 zł):

 • wpłacić i utrzymywać średnie saldo na poziomie 30 tys. zł,
 • zapewnić comiesięczny wpływ wynagrodzenia min. 5 tys. zł i posiadać min. jeden aktywny produkt kredytowy (np. kartę kredytową lub pożyczkę).

R E K L A M A


Oprócz tego, otrzymasz 6 proc. zwrotu za transakcje realizowane kartą do konta. Premia może wynieść nawet 50 zł miesięcznie, przez pół roku, czyli w sumie możesz otrzymać od banku nawet 300 zł.

Warto zaznaczyć, że jest to jedna z prostszych promocji, które możemy znaleźć na rynku bankowym. Minimum formalności, brak skomplikowanych warunków i przejrzyste zasady to jej niewątpliwe atuty. Szczegóły możesz znaleźć w Regulaminie promocji „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority” .

Darmowe usługi

Spełniając warunki do wypłaty premii, zyskujesz także darmowe prowadzenie konta. Oprócz tego, możesz bezpłatnie:

 • korzystać z karty do konta,
 • wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
 • wpłacać gotówkę we wszystkich wpłatomatach sieci Euronet.

Dodatkową zaletą tego rachunku jest fakt, że nie ponosisz kosztów przewalutowania za płatności zagraniczne - wystarczy podłączyć kartę do konta do rachunku w euro, funtach brytyjskich i dolarach amerykańskich. Co ważne, jego prowadzenie także jest darmowe. Jeżeli więc często wyjeżdżasz i potrzebujesz rozliczać się w rożnych walutach lub robisz zakupy w zagranicznych sklepach internetowych, to będzie to rozwiązanie dla ciebie.

Darmowe są także przelewy, które zlecisz w swojej bankowości internetowej lub za pośrednictwem serwisu Citi Phone. Tymi samymi kanałami możesz także bezpłatnie zdefiniować polecenia zapłaty i zlecenia stałe.

Jedyną opłatą, którą będziesz musiał ponieść przy standardowym korzystaniu z konta to opłata za kartę. Jednak wynosi ona tylko 8 zł miesięcznie. Szczegółowe koszty związane z rachunkiem możesz sprawdzić w Tabeli opłat i prowizji Banku Citi Handlowego .

Bank w internecie i telefonie

Na szczególną uwagę zasługuje bankowość internetowa i mobilna, z których będziesz mógł korzystać, gdy zostaniesz klientem Banku Citi Handlowego. Za pomocą swojego komputera lub urządzenia mobilnego możesz: zlecić przelew, założyć lokatę, otworzyć rachunek walutowy i oszczędnościowy, podłączyć kartę debetową do rachunku w wybranej walucie, zmienić PIN, doładować telefon czy sprawdzić wyciągi, aż z ostatnich 3 lat. Wykonasz również wiele innych operacji bez konieczności wizyty w oddziale banku lub kontaktowania się z infolinią. Serwis jest tak skonstruowany, że łatwo będzie ci znaleźć konkretne informacje czy usługi.

Jeśli cenisz sobie możliwość bankowania gdziekolwiek jesteś, to możesz korzystać z przyjaznej aplikacji mobilnej. Umożliwia ona: sprawdzenie salda i historii transakcji, opłacenie domowych rachunków, wykonanie innych przelewów, spłatę karty kredytowej. Niezwykle przyda ci się także na zakupach. Łatwo będziesz mógł znaleźć punkty, w których posiadacze konta w Banku Citi Handlowym otrzymują zniżki.

Citi Priority dla wymagających klientów

Bank Citi Handlowy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz dobrego konta, bank proponuje także dodatkowe bonusy:

 • 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu możesz korzystać z telefonicznej pomocy doradcy w banku.
 • Kiedy będziesz chciał skorzystać z szybkiego kredytu gotówkowego lub linii kredytowej, bank zaproponuje ci preferencyjne warunki.
 • Bank oferuje swoim klientom pakiet prywatnej opieki medycznej już od 28 zł miesięcznie.
 • Możesz korzystać z programu Citi Rabaty, dzięki któremu otrzymasz zniżki w prawie 5 tysiącach punktów usługowych w Polsce.

Jak założyć konto Citi Priority?

Promocja „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority” jest skierowana do osób, które po 30 czerwca 2016 r. nie posiadały w Banku Citi Handlowym konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego. Oznacza to, że nawet gdy ostatnio brałeś udział w popularnych promocjach, dotyczących kart kredytowych, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś założył rachunek Citi Priority. Pospiesz się, bo premia trafi tylko do 1 000 pierwszych osób.

Aby to zrobić wystarczy, że wypełnisz bankowy formularz kontaktowy . Wpisz swoje: imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail i pesel. Nie zapomnij także zaznaczyć zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na kontakt ze strony banku. Gdy wyślesz wypełniony formularz, zadzwoni do ciebie doradca z banku i poprowadzi przez cały proces aż do momentu zawarcia umowy. Nie musisz odwiedzać placówek banku, wszystkie dokumenty przywiezie ci kurier.

Konto Citi Priority daje szansę połączenia korzyści. Gdy spełnisz warunek niezbędny do wypłaty premii, to dostajesz także darmowe prowadzenie konta. Oprócz tego możesz oszczędzać na codziennych wydatkach, bo bank zwróci ci część kwoty transakcji opłaconych kartą. Pamiętaj, że wniosek o konto w promocji możesz złożyć tylko do 30 czerwca 2017 r.Advertisement