Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
 • Eksperci w finansach
  Ekspert direct.money.pl

 • 06.04.2017,godz. 08:00

Pożyczka Konsolidacyjna Banku Millennium z Certyfikatem direct.money.pl

Pożyczka Konsolidacyjna Banku Millennium z Certyfikatem direct.money.pl

Eksperci direct.money.pl wybierają najlepsze oferty finansowe na rynku i prześwietlają je na wylot. Tym razem nasz Certyfikat otrzymała Pożyczka Konsolidacyjna Banku Millennium.

Dlaczego akurat ten produkt postanowiliśmy wyróżnić? Po pierwsze, Pożyczka Konsolidacyjna może być idealnym rozwiązaniem dla osób, które spłacają kilka zobowiązań finansowych i chciałyby połączyć je w jedną pożyczkę z niższą ratą. Po drugie, jest to produkt bezpieczny. Dołączone do oferty ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka zapewni ci ochronę m.in. na wypadek choroby, utraty pracy lub śmierci. Po trzecie, dzięki trwającej obecnie promocji „Niska rata, wygodna spłata” możesz skorzystać z atrakcyjnych warunków umowy.

Jakie korzyści daje ci Pożyczka Konsolidacyjna?

 • Możliwość połączenia wielu różnych zobowiązań, takich jak: zadłużenie na karcie kredytowej lub limicie debetowym, pożyczki gotówkowe i ratalne, kredyt samochodowy
 • Oprocentowanie 5,5% (RRSO 14,94%) od kwoty konsolidowanych zobowiązań (w ramach promocji „Niska rata, wygodna spłata”)
 • Prowizja 0% od kwoty konsolidowanych zobowiązań

Pożyczka Konsolidacyjna to szybkie i wygodne rozwiązanie, zwłaszcza gdy masz kilka zobowiązań w różnych instytucjach. Nie będziesz już musiał pamiętać o różnych terminach spłaty, ponieważ bank połączy twoje zadłużenia w jedną pożyczkę. Co więcej, nowa rata będzie niższa, a to pozwoli ci w krótkim czasie podreperować domowy budżet.

„Niska rata, wygodna spłata”

Jeśli zdecydujesz się na Pożyczkę Konsolidacyjną przed końcem czerwca 2017 r., to będziesz mógł skorzystać z promocji „Niska rata, wygodna spłata” i otrzymać niższe oprocentowanie nominalne w wysokości 5,5% w skali roku. Aby wziąć udział w promocji, należy spełnić następujące warunki:

 • Złożyć wniosek o udzielenie Pożyczki Konsolidacyjnej w Banku Millennium i otrzymać pozytywną decyzję kredytową.
 • W momencie składania wniosku nie posiadać innych pożyczek w Banku Millennium.
 • Zawrzeć umowę ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka i uprawnić do świadczeń z tej umowy Bank Millennium.

Szczegóły promocji możesz sprawdzić w regulaminie.

Pożyczkę Konsolidacyjną w Banku Millenium możesz zaciągnąć na kwotę od 1 tys. do 150 tys. zł. Połączenie kilku zobowiązań w jedną pożyczkę pozwoli ci sporo zaoszczędzić. Przyjmijmy, że w różnych bankach spłacasz 3 pożyczki gotówkowe. Ich oprocentowanie to 5,5%, 6,5% oraz 8% w skali roku. Łączny kapitał twoich zobowiązań wynosi 20 tys. zł, a średni okres spłaty, jaki ci jeszcze pozostał, to 79 miesięcy. Suma rat, jaką musisz co miesiąc spłacać to 485 zł, a do tego może dojść jeszcze koszt ubezpieczeń i opłata za prowadzenie rachunku. Oznacza to, że rocznie wydajesz co najmniej 5 820 zł na spłatę kapitału i odsetek swoich zobowiązań.

Zamów kontakt i zapytaj o pożyczkę

Dzięki skorzystaniu z oferty Banku Millennium i połączeniu wszystkich kredytów w jeden, rata wyniesie 375 złotych. I to bez konieczności wydłużenia okresu kredytowania. W ciągu roku zaoszczędzisz w ten sposób 1 320 zł. RRSO takiej pożyczki wyniesie 13,44%, a jej całkowity koszt 9 591 złotych.

Twoja rata może być jeszcze niższa, ponieważ okres spłaty pożyczki możesz elastycznie dopasować do swoich potrzeb i możliwości. Bank Millenium oferuje pożyczki konsolidacyjne na okres od 6 do nawet 96 miesięcy.

Gwarancja Najniższego Oprocentowania

Osoby, które wezmą Pożyczkę Konsolidacyjną w Banku Millenium, otrzymają dodatkowo Gwarancję Najniższego Oprocentowania. Co to oznacza? Jeśli w ciągu 30 dni od daty zawarcia umowy, znajdziesz tańszą ofertę pożyczki konsolidacyjnej na tę samą kwotę i taki sam okres kredytowania, bank obniży oprocentowanie twojej pożyczki oraz wypłaci ci różnicę odsetek, które już zapłaciłeś. O szczegółach przeczytasz w regulaminie.

Jakie dokumenty będą ci potrzebne?

Wniosek o Pożyczkę Konsolidacyjną możesz złożyć przez telefon lub w oddziale Banku Millennium. Jeśli chcesz, aby przedstawiciel banku zadzwonił do ciebie to skorzystaj z prostego formularza.

Dokumenty, jakich będziesz potrzebował to:

 • zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu za okres 3 miesięcy (możesz je zastąpić wyciągiem z banku, który zawiera przelewy wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące lub PIT-em za ostatni rok),
 • numery umów posiadanych zobowiązań oraz numery kont, na które mają zostać przelane pieniądze,
 • dowód osobisty.

Procedura udzielenia pożyczki jest szybka i nie wymaga zbędnych formalności. Jeśli twój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, bank przeleje pieniądze bezpośrednio na konta instytucji, w których posiadasz zobowiązania finansowe. Możesz również otrzymać dodatkowe pieniądze i przeznaczyć je na dowolny cel. Musisz jednak pamiętać, że kwota kredytu, która nie będzie przeznaczona na spłatę innych zobowiązań może być wyżej oprocentowana.

Jeśli chcesz oszczędzić swój czas i przestać się martwić kilkoma zobowiązaniami jednocześnie, połącz je w jedną Pożyczkę Konsolidacyjną. W przypadku oferty Banku Millenium jesteśmy pewni, że jest to produkt bezpieczny i godny polecenia.

Przydatne linki:
- Regulamin promocji „Niska rata, wygodna spłata”
- Regulamin pożyczki gotówkowej z „Gwarancją najniższego oprocentowania”
- Zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniuPromocja „Niska rata, wygodna spłata” dotyczy pożyczek konsolidacyjnych udzielanych pod warunkiem jednoczesnego zawarcia umowy ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka, a także wskazania Banku jako uprawnionego do świadczenia ubezpieczeniowego z tytułu zgonu i dokonania na rzecz Banku cesji praw z tej umowy. Promocja ta obejmuje Klientów, którzy nie posiadają pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w Banku Millennium. Pozostałe warunki Promocji są zawarte w Regulaminie Promocji „Niska rata, wygodna spłata”. Promocja trwa od 4 lutego do 30 czerwca 2017 r.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki konsolidacyjnej z Promocją „Niska rata, wygodna spłata”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,94%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 24 456,52 zł, całkowita kwota do zapłaty: 37 576,73 zł, oprocentowanie stałe 6,21%, całkowity koszt kredytu: 13 120,21 zł (w tym: prowizja 1,74% (425,54 zł), odsetki 6 797,62 zł, ubezpieczenie 5 897,05 zł), 79 miesięcznych rat równych w wysokości 475,65 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.02.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed udzieleniem pożyczki konsolidacyjnej; w uzasadnionych przypadkach może odmówić jej udzielenia. Szczegółowe informacje na temat pożyczki są zawarte w „Regulaminie kredytów i pożyczek udzielanych Klientom indywidualnym przez Bank Millennium S.A.” oraz Cenniku Pożyczki Gotówkowej i Regulaminie oferty Gwarancja Najniższego Oprocentowania dostępnych w oddziale Banku i na stronie www.bankmillennium.pl. Szczegółowe zasady udzielania ochrony ubezpieczeniowej w ramach ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. zawarte są w Warunkach Ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka oraz Karcie Produktu.