Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
  • Eksperci w finansach
    Ekspert direct.money.pl

  • 27.03.2017,godz. 10:09

Pożyczka Dopasowana Providenta nagrodzona Certyfikatem direct.money.pl

Pożyczka Dopasowana Providenta nagrodzona Certyfikatem direct.money.pl

Firma Provident przygotowała ofertę pożyczki, którą możesz spłacać tak, jak ci wygodnie. To jeden z głównych powodów, dla którego postanowiliśmy wyróżnić ten produkt Certyfikatem direct.money.pl.

Pożyczka Dopasowana to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą dopasować wysokość i formę spłaty pożyczki indywidualnie do swoich potrzeb. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z oferty firmy Provident, masz do wyboru następujące opcje:

  • Pożyczka Miesięczna na Konto,
  • Pożyczka Miesięczna w Gotówce,
  • Pożyczka Tygodniowa w Gotówce.

W pierwszym i drugim wariancie spłacasz ratę co miesiąc. Możesz zdecydować, czy chcesz przelewać należność na konto pożyczkodawcy, czy wygodniejszym rozwiązaniem będzie dla ciebie wizyta Doradcy Klienta, który odbierze od ciebie gotówkę. Pożyczka tygodniowa w gotówce to z kolei najlepsza propozycja dla osób, które wolą rozłożyć płatność na raty tygodniowe. Dla wygody i bezpieczeństwa Klienta gotówkę odbierze od niego Doradca w umówionym wcześniej terminie.

Ile możesz pożyczyć i jak na długi okres?

Wysokość Pożyczki Dopasowanej określasz samodzielnie, po pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej przez Provident. Maksymalna wysokość pożyczki to nawet 15 tys. zł, jeśli będziesz spłacał pożyczkę co miesiąc i nawet 12 tys. zł, jeśli wybierzesz cotygodniowy harmonogram spłat. W zależności od tego, w jakich odstępach czasu będziesz regulował raty, możesz pożyczyć pieniądze na okres od 3 do 24 miesięcy lub od 30 do 104 tygodni. Sam wiesz najlepiej, jak wygląda twój budżet, dlatego możesz wybrać niższe, tygodniowe raty lub spłatę miesięczną, zgodną z twoim rytmem finansowania.

Aby otrzymać Pożyczkę Dopasowaną, wybierz interesujący cię model spłaty i wypełnij formularz znajdujący się na stronie provident.pl. Jeśli nie wiesz, który wariant pożyczki będzie dla ciebie najlepszy, skontaktuj się z Doradcą Providenta, który chętnie pomoże ci w podjęciu decyzji. Pamiętaj, że jednym z warunków otrzymania Pożyczki Dopasowanej jest pozytywna ocena twojej zdolności kredytowej.

Dlaczego warto skorzystać z Pożyczki Dopasowanej?

Certyfikat direct.money.pl to wyróżnienie przyznawane produktom finansowym, które najlepiej odpowiadają potrzebom współczesnych klientów. Pożyczka Dopasowana jest rozwiązaniem godnym polecenia ze względu na dużą swobodę w wyborze zarówno kwoty zobowiązania, jak i formy jego spłaty. Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z oferty pożyczki za 0 zł kosztów. Promocja dotyczy Pożyczki Miesięcznej na Konto lub w Gotówce spłacanej w 3, 6, 12 lub 18 miesięcznych ratach, o całkowitej kwocie pożyczki wynoszącej od 300 zł do 4000 zł. Warunkiem skorzystania z rabatu jest uregulowanie całości zobowiązania w ciągu miesiąca. Ponadto klienci Providenta mogą skorzystać z oferty ubezpieczeniowej na bardzo atrakcyjnych warunkach. Pakiet Medyczny oraz Pakiet Ochronny to produkty przeznaczone wyłącznie dla osób, które wezmą jedną z oferowanych przez firmę Provident pożyczek.

Advertisement