Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement
 • Eksperci w finansach
  Ekspert direct.money.pl

 • 20.02.2017,godz. 08:34

Pożyczka Gotówkowa Banku Citi Handlowego z certyfikatem direct.money.pl

Pożyczka Gotówkowa Banku Citi Handlowego z certyfikatem direct.money.pl

Korzystając z Pożyczki Gotówkowej Banku Citi Handlowego, dostaniesz zwrot pierwszej raty i nie będziesz musiał korzystać z innych produktów banku. Opłacalne, prawda? Właśnie dlatego ta oferta zdobyła uznanie ekspertów direct.money.pl. Prześwietliliśmy warunki produktu i okazało się, że są naprawdę przejrzyste, nie ma haczyków ani zapisów drobnym druczkiem.

Dlaczego warto wybrać Pożyczkę Gotówkową Banku Citi Handlowego?

 • zwrot pierwszej raty (maks. 760 zł miesięcznie)
 • brak ukrytych opłat i konieczności wykupienia dodatkowych produktów banku
 • decyzja kredytowa nawet w jeden dzień
 • wysoka maksymalna kwota kredytu
 • możliwość przesłania dokumentów dochodowych przez internet

Gotówkę z kredytu możesz wykorzystać na dowolny cel. Możesz zaciągnąć od 1 tys. zł do nawet 150 tys. zł. Bank elastycznie podchodzi do okresu kredytowania, więc zobowiązanie możesz spłacić szybko (od 9 miesięcy) lub obniżyć ratę, oddając środki nawet przez 6 lat.

Przygotowaliśmy dla ciebie przykładową ofertę, której warunki bank proponuje nowemu klientowi, który nie ma konta w banku i nie chce go zakładać. Klient jest zainteresowany kwotą 40 tys. zł na rękę, które będzie spłacał w 60 ratach. Wraz z żoną zarabiają 4 525 zł netto i są zatrudnieni na umowę o pracę na czas nieokreślony. Bank wyliczył, że miesięczna rata wyniesie 834 zł. Oprocentowanie wyniesie 4,99%, prowizja 10,50%, a RRSO 9,61%.

R E K L A M A


Jak widzisz, nie musisz zakładać konta, korzystać z karty kredytowej ani wykupywać ubezpieczenia. Bierzesz kredyt, więc tylko za kredyt płacisz. Nie ma żadnych ukrytych opłat.

Pierwsza rata gratis!

Dużym plusem tej oferty jest fakt, że bank zwróci ci pierwszą ratę kredytu. Jest to nawet 760 zł! Jedynym warunkiem, który trzeba spełnić, jest złożenie wniosku. Korzystając z tego formularza zamówisz kontakt z Doradcą banku, który pomoże ci załatwić formalności. Musisz to zrobić do 28 lutego 2017 roku, więc zostało już tylko 8 dni. Aby skorzystać z promocji, weź pożyczkę w kwocie min. 6 tys. zł na przynajmniej 60 miesięcy.

Kto dostanie pożyczkę?

Bank Citi Handlowy docenia rzetelnych klientów. Aby dostać pożyczkę, musisz mieć min. 21 lat oraz dobrą historię współpracy z bankami.

 • osoby zatrudnione na umowę o pracę, muszą pracować w danej firmie min. 3 miesiące i zarabiać przynajmniej 1,5 tys. zł netto,
 • przedsiębiorcy muszą prowadzić własną działalność przez min. 12 miesięcy i osiągać dochody w wysokości co najmniej 3 tys. zł netto.

Jeśli nie chcesz marnować czasu w oddziale banku, to pamiętaj, że umowę możesz zawrzeć, nie ruszając się sprzed komputera. Zamawiasz kontakt z Doradcą przez internet, wniosek wypełniasz telefonicznie, a jako potwierdzenie wysokości swoich dochodów przesyłasz skany wyciągu konta. Cały proces odbywa się szybko i wygodnie. Decyzję kredytową otrzymasz nawet w jeden dzień. Jasne warunki, szybka decyzja kredytowa oraz zwrot nawet 760 zł to czynniki, które sprawiają, że jest to kredyt godny polecenia.

Advertisement