Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
 • Eksperci w Finansach
  Ekspert direct.money.pl

 • 31.08.2017,godz. 09:53

Pożyczka gotówkowa Banku Citi Handlowy zdobyła Certyfikat direct.money.pl

Pożyczka gotówkowa Banku Citi Handlowy zdobyła Certyfikat direct.money.pl
Fot: fotolia

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? Naprzeciw twoim oczekiwaniom może wyjść pożyczka gotówkowa Banku Citi Handlowy. To właśnie ją nagrodziliśmy naszym wyjątkowym Certyfikatem. Sprawdź, jakie parametry i rozwiązania sprawiły, że ta oferta zasłużyła na nasze uznanie.

Jeśli szukasz dla siebie idealnego kredytu, nie czekaj i koniecznie poznaj pożyczkę gotówkową Banku Citi Handlowy, którą nagrodziliśmy Certyfikatem direct.money.pl. Poznaj największe zalety tego produktu, a przekonasz się, że nasza nagroda nie trafiła do Banku Citi Handlowy bez przyczyny. Wygodny proces starania się o kredyt i długi okres trwania pożyczki to nie wszystkie zalety pożyczki gotówkowej Banku Citi Handlowy.

Zalety pożyczki gotówkowej Banku Citi Handlowy:

 • maksymalna kwota pożyczki, to nawet 150 tys. zł,
 • długi okres kredytowania, aż do 8 lat,
 • wygodny proces wnioskowania o kredyt,
 • szybka decyzja o przyznaniu kredytu,
 • możliwość wcześniejszej spłaty,
 • brak konieczności otwierania ROR w Banku Citi Handlowy,
 • nieobowiązkowe ubezpieczenie kredytu.

Pożyczka gotówkowa w pigułce

Pieniądze, które pożyczasz od Banku Citi Handlowy możesz przeznaczyć na dowolny cel. Minimalna kwota kredytu wynosi 1 tys. zł, a maksymalna 150 tys. zł. Minimalny okres kredytowania to 12 miesięcy, a maksymalny wynosi 96 miesięcy. Bank daje ci możliwość nadpłacania kredytu oraz wcześniejszej spłaty twojego zobowiązania, bez ponoszenia kosztów. Jeśli chcesz złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy dostępny na stronie banku lub w formie tradycyjnej, udając się do placówki banku.

R E K L A M A


Kto może się starać o pożyczkę gotówkową?

Pożyczkę w Banku Citi Handlowy może otrzymać każdy, kto ukończył 21 lat i posiada dobrą historię kredytową. Ponadto musisz posiadać zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę co najmniej od 3 miesięcy i zarabiać minimum 1,5 tys. zł netto. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą musisz osiągać dochody w wysokości minimum 2,5 tys. zł, a twoja firma musi istnieć od co najmniej 24 miesięcy.

Jak nie trudno zauważyć zasady pożyczki gotówkowej w Banku Citi Handlowy nie są skomplikowane. Ze względu na parametry, brak dużych wymagań i jasne zasady to właśnie ten produkt zasłużył na nasze uznanie.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,62%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 66 700,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 86 576,79 zł, oprocentowanie zmienne 5,50%, całkowity koszt pożyczki 19 876,79 zł (w tym: prowizja 5 336,00 zł, odsetki 12 380,79 zł, opłata miesięczna 2 160,00 zł), 72 miesięczne równe raty w wysokości po 1 207,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 879,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. Citi Handlowy, Citibank oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów z grupy Citigroup Inc. Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.