Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
  • Eksperci w finansach
    Ekspert direct.money.pl

  • 24.08.2017,godz. 08:04

Pożyczka Konsolidacyjna otrzymała Certyfikat direct.money.pl

Pożyczka Konsolidacyjna otrzymała Certyfikat direct.money.pl

Po raz kolejny przejrzeliśmy produkty bankowe, by znaleźć taki, który możemy ci polecić. Tym razem szukaliśmy oferty konsolidacji na korzystnych i przejrzystych warunkach, która pomoże ci uporządkować swoje zobowiązania i płacić niższą ratę. Na nasze wyróżnienie zasłużyła Pożyczka Konsolidacyjna Banku Citi Handlowego.

Co miesiąc masz do spłaty ratę kredytu na remont, samochód, a dodatkowo jeszcze zadłużenie na karcie kredytowej? Możesz połączyć wszystkie płatności i co miesiąc oddawać tylko jedną niższą ratę.

A co, jeśli Bank Citi Handlowy wyliczy, że twoja rata będzie niższa niż suma rat twoich dotychczasowych zobowiązań? Wtedy dostaniesz walizkę o wartości 180 zł, którą możesz wykorzystać na wakacyjne, ale także całoroczne wojaże.

Dlaczego wyróżniliśmy Pożyczkę Konsolidacyjną?

  • Spłatę możesz rozłożyć nawet na 10 lat, co przełoży się na niższą ratę i znacznie odciąży twój budżet co miesiąc.
  • Cały proces wnioskowania o kredyt załatwisz bez wychodzenia z domu.
  • Bank wypłaci ci pieniądze nawet w jeden dzień od momentu złożenia wniosku.
  • Możesz otrzymać dodatkowe środki i wydać je na co chcesz.
  • Nie musisz korzystać z innych produktów banku.
  • Bank gwarantuje, że jeśli nie będzie w stanie zaoferować ci niższej raty, to dostaniesz prezent (pod warunkiem, że otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, a wniosek o Pożyczkę złożysz do 30 września 2017 r.).

Pożyczka Konsolidacyjna – warunki oferty

Bank Citi Handlowy kieruje swoją Pożyczkę do nowych klientów oraz osób, które korzystają już z jego usług, ale nie z Pożyczki Gotówkowej przez niego oferowanej. Możesz pożyczyć kwotę od 16 tys. zł do nawet 150 tys. zł, a spłatę rozłożyć na maksymalnie 120 miesięcy.

R E K L A M A


Co istotne, bank nie wymaga zakładania konta, korzystania z innych jego produktów ani wykupienia ubezpieczenia. Prowizja wynosi 7 proc., co oscyluje wokół średniej wartości rynkowej (jak wynika z przeprowadzonych przez nas analiz). Za to stawka oprocentowania jest jedną z najniższych i zaczyna się już od 4,99 proc. Natomiast Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla tej Pożyczki wynosi 9,62 proc.

Warto wiedzieć, że zobowiązania, które chcesz skonsolidować, muszą być widoczne w bazie Biura Informacji Kredytowej.

Niższa rata albo walizka

Pamiętaj, że jeśli bank nie będzie ci w stanie zaproponować niższej raty kredytu niż suma tych, które obecnie spłacasz, to otrzymasz walizkę marki VIP, Puccini lub Wittchen. Wystarczy złożyć wniosek o Pożyczkę, do 30 września 2017 r. i otrzymać pozytywną decyzję kredytową. Oferta nie dotyczy zobowiązań, które zaciągnąłeś w Banku Citi Handlowym. Wszystkie twoje kredyty i pożyczki muszą widnieć w bazie BIK.

Warto skorzystać z Pożyczki Konsolidacyjnej, jeżeli męczy cię spłata wszystkich twoich rat, a dodatkowo są one zbyt dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Konsolidacja sprawi, że przelew do banku wykonujesz tylko raz w miesiącu, a rata jest niższa niż dotychczas. Warto wybrać ofertę Banku Citi Handlowego, ponieważ charakteryzuje się ona korzystnymi warunkami cenowymi, przejrzystymi zasadami, długim okresem spłaty, a bank nie wymaga korzystania z innych produktów.

Zapoznaj się z regulaminem promocji:

Regulamin oferty „Sprawdź ratę w Citi Handlowy i odbierz walizkę na wakacyjny wyjazd”

Oferta obowiązuje do 30.09.2017 r. Oferta może być powtarzana w przyszłości. W przypadku braku możliwości zaproponowania niższej raty, nagrodą jest walizka o wartości 180 zł brutto firmy VIP, Puccini lub Wittchen. Każdy Uczestnik Oferty może otrzymać jedną Nagrodę (na pierwszą pożyczkę konsolidacyjną w Banku, o którą wnioskował).

Przyznanie oraz wysokość kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Gotówkowej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,62%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 66 700,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 86 576,79 zł, oprocentowanie zmienne 5,50%, całkowity koszt pożyczki 19 876,79 zł (w tym: prowizja 5 336,00 zł, odsetki 12 380,79 zł, opłata miesięczna 2 160,00 zł), 72 miesięczne równe raty w wysokości po 1 207,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 879,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. Citi Handlowy, Citibank oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów z grupy Citigroup Inc. Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.