Załóż firmę bez wychodzenia z domu i zyskaj nawet 900 zł

  • 08 Lip 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Bank wprowadził możliwość rejestracji jednoosobowej firmy w CEiDG za pośrednictwem bankowości internetowej, dostępną dla klientów indywidualnych Santandera. Proces nie wymaga chodzenia do urzędu, czekania na kuriera ani weryfikacji przez wideo lub przelew. Dodatkową zachętą jest specjalna promocja.
Załóż firmę bez wychodzenia z domu i zyskaj nawet 900 zł

Zakładanie firmy w Santanderze – promocja

Z założeniem firmy w Santander BP łączy się możliwość otwarcia Konta Firmowego Godnego Polecenia oraz dostęp do usługi Mini Firma, która służy do zarządzania finansami online. Dodatkowo bank proponuje przedsiębiorcom korzystanie z eKsięgowości czy internetowego kantoru.

Jeśli klient założy firmę przez Santandera między 1 kwietnia a 30 września 2020 r., może skorzystać z promocji, która polega na:

  • zwolnieniu z opłat za: prowadzenie konta firmowego, przelewy w systemie Elixir w ramach Mini Firmy, przelewy w formie wypłaty w EUR do krajów EOG innych niż Polska, 10 pierwszych w miesiącu przelewów w systemie BlueCash w ramach Mini Firmy, realizacje zleceń stałych na konta w innych bankach, realizacje poleceń zapłaty w usługach Mini Firmy z rachunku płatnika na rachunek odbiorcy w innym banku, wysłanie smsKodów autoryzacyjnych, korzystania z pierwszej karty debetowej w PLN do konta firmowego (Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit), wypłaty w bankomatach różnych sieci w kraju i za granicą;
  • otrzymaniu premii za transakcje kartą przez siedem miesięcy.

Wysokość premii zależy od tego, czy klient spełnił warunki jej przyznania w poszczególnych miesiącach. W pierwszym liczy się fakt zawarcia umowy o konto firmowe wraz z kartą oraz wykonanie płatności kartą. W kolejnych sześciu miesiącach należy wykonać po jednym przelewie do ZUS lub US na min. 200 zł. Premia to 3 proc. wartości transakcji kartą w danym okresie, ale nie więcej niż 150 zł. W sumie można zdobyć maksymalnie 900 zł. Środki są przekazane na rachunek uczestnika promocji do ostatniego dnia kolejnego miesiąca. Czas trwania promocji to 24 miesiące.

Weź udział w promocji i odbierz 900 zł >>

Z wymienionych ulg i premii nie mogą skorzystać osoby, które w okresie od 31 marca 2019 r. do przystąpienia do promocji posiadały bieżący rachunek firmowy dowolnego typu w Santanderze lub osiągają roczne dochody powyżej 10 mln zł. Nie będą też brane pod uwagę transakcje przez kartę debetową Visa Business, usługi płatności Przelew24 oraz transakcje w kasynach, zakładach bukmacherskich oraz różnego rodzaju grach losowych.

Zobacz, czym się różnią Santander Bank Polska i Santander Consumer Bank >>

Kto może założyć firmę w bankowości internetowej Santander BP?

Rejestrujący powinien mieć:

  • profil zaufany w Santander internet,
  • polskie obywatelstwo i mieszkać w Polsce,
  • pełną zdolność do czynności prawnych,
  • dowód osobisty.

Ponadto nie powinien mieć zarejestrowanej już w CEiDG firmy i być objętym sądowym zakazem prowadzenia działalności gospodarczej.

Osoby, które nie mają konta osobistego w tym banku, ale chcą założyć firmę, muszą zdecydować się najpierw na otwarcie ROR.

W razie wątpliwości można skontaktować się z ekspertem księgowym, który pomoże wypełnić wniosek i wyjaśni wszystkie prawne aspekty zakładania firmy.

Dodano:
08 Lip 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły