Specjalna oferta dla przenoszących kredyty do Banku Pekao

  • 13 Paź 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
W ramach akcji „Październik miesiącem oszczędności” Bank Pekao przygotował promocyjne warunki pożyczki na spłatę zobowiązania w innych instytucjach. Wartość finansowania może wynieść do 200 tys. zł, a okres kredytowania trwać do 10 lat. Nie trzeba zakładać konta osobistego.
Specjalna oferta dla przenoszących kredyty do Banku Pekao

Warunki oferty

Jeśli masz kilka kredytów gotówkowych, ratalnych, samochodowych, pożyczek, kart kredytowych czy debetów w koncie w innym banku, możesz skorzystać z opcji zamienienia wielu rat w jedną w ramach konsolidacji produktów gotówkowych (oferta nie dotyczy produktów hipotecznych). Pekao przejmie pozostałe zobowiązania, a klientowi zaproponuje jedną miesięczną opłatę. Przy wydłużonym okresie kwota ta  będzie często niższa suma obecnych rat. Skalę oszczędności przy takim rozwiązaniu sprawdzisz w trakcie rozmowy z doradcą na infolinii lub w dowolnym oddziale Pekao. Okres spłaty to maks. 8 lat dla kwot między 10 000 do 29 999 zł i maks. 10 lat dla 20-200 tys. zł.

Tak jak każdy produkt kredytowy, pożyczka związana jest z odsetkami. Przy kwocie zobowiązań powyżej 10 tys. zł bank nie pobierze prowizji (oferta do 31.12.2020), a RRSO dla przykładu reprezentatywnego wyniesie 9,78%. Oprócz środków na spłatę innych kredytów klient może dostać dodatkową gotówkę na dowolny cel z okresem kredytowania do indywidualnego ustalenia. Dodatkowo dostępna jest karencja w spłacie, która pozwala na odroczenie terminu spłaty rat o trzy miesiące.

Jakie są warunki? Jeśli masz konto w Pekao, na które wpływa wynagrodzenie, na ogół nie musisz dostarczać dokumentów o dochodach. W innym przypadku bank zażyczy sobie historii rachunku, na którym jest odnotowana pensja. Taki dokument można wydrukować na samoobsługowym terminalu w placówce. Przyznanie pożyczki będzie zależało od zdolności kredytowej klienta. Dyskwalifikujące jest posiadanie przeterminowanego zadłużenia.

Mając kartę kredytową w Pekao i biorąc pożyczkę, otrzymasz 100 dodatkowych losów na loterii, w której do wygrania jest BMW i3. Oferta trwa do końca roku.

Wpisz numer rachunku bankowego i sprawdź jaki to bank >>

KLIK Gotówka

Posiadacze konta osobistego w Pekao, gdzie wpływają środki z wynagrodzenia, mogą też skorzystać z pożyczki KLIK Gotówka. Procedura jest w pełni zdalna – od wniosku po wypłatę. Wystarczy wybrać ten produkt w bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay i postępować według instrukcji. Tą drogą można uzyskać nawet do 70 tys. zł bez potrzeby odwiedzania oddziału. Środki pojawiają się na koncie w ciągu 30 sekund od akceptacji umowy po decyzji pozytywnej. Cel jest dowolny, a więc pieniądze można wykorzystać też na spłatę innych zobowiązań finansowych.

Dodano:
13 Paź 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły