Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
  • Eksperci w Finansach
    Ekspert direct.money.pl

  • 04.09.2017,godz. 11:45

Konto Lokacyjne Alior Banku zdobyło Certyfikat direct.money.pl

Konto Lokacyjne Alior Banku zdobyło Certyfikat direct.money.pl

Nasz prestiżowy Certyfikat trafia do Alior Banku za wyjątkowy rachunek, dzięki, któremu twoje złotówki nie zalegają bezczynnie na koncie, ale przede wszystkim na siebie zarabiają. Sprawdź, dlaczego warto oszczędzać z Kontem Lokacyjnym.

Nagrodzony przez nas rachunek jest dostępny dla nowych jak i dla obecnych klientów Alior banku. Konto Lokacyjne wyróżnia się atrakcyjnym oprocentowaniem 2,5 proc. w skali roku. Jest to wyróżniająca się stawka na rynku bankowym. Odsetki są naliczane od nowych środków, które wpłacisz na Konto Lokacyjne. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje aż do kwoty 100 tys. zł przez 4 miesiące.

Zalety Konta Lokacyjnego

  • atrakcyjne oprocentowanie 2,5 proc. w skali roku dla nowych środków do kwoty 100 tys. zł,
  • brak konieczności otwierania konta osobistego,
  • nawet gdy nie wpłacisz nowych środków, to twoje oszczędności są oprocentowane podstawową stawką,
  • po 4 miesiącach możesz ponownie założyć Konto Lokacyjne i znowu zarabiać 2,5 proc.

R E K L A M A

Zasady w pigułce

Po zakończeniu promocji, czyli po 4 miesiącach bank naliczy ci odsetki. Promocyjne oprocentowanie 2,5 proc. w skali roku obejmuje nowe środki, które wpłyną na konto po 1.08.2017r.

Konto Lokacyjne możesz otworzyć składając wniosek online, tradycyjnie, udając się do placówki oraz za pomocą infolinii. Obecni klienci banku mogą założyć rachunek za pomocą swojej bankowości internetowej. Dodatkowo oferta Alior Banku doskonale motywuje do oszczędzania, mianowicie tylko raz w miesiącu możesz skorzystać z bezpłatnego przelewu z Konta Lokacyjnego. Za każdy kolejny przelew zapłacisz 5 zł, jeśli jest wykonany w ramach Alior Banku oraz 10 zł, jeżeli do innego banku.

Kolejny rachunek na tych samych zasadach

Jeśli posiadasz Konto Lokacyjne nie ma możliwości założenia drugiego w tym samym czasie, jednak bank daje inną, korzystną opcję. Po upływie 4 miesięcy od otwarcia rachunku na promocyjnych warunkach, możesz otworzyć kolejne na takich samych zasadach i wciąż korzystać z promocyjnego oprocentowania.

Wyróżnienie Certyfikatem direct.money.pl docenia wyjątkowe oferty, spośród setek innych. Konto Lokacyjne wychodzi naprzeciw potrzebom osób, które chcą oszczędzać i zależy im na korzystnym oprocentowaniu. Promocyjne oferty zazwyczaj trafiają do nowych klientów banków, w tym przypadku jest inaczej. Alior zadbał również o swoich obecnych klientów.

Regulamin promocji