Fundacja Polska Bezgotówkowa nauczy przedsiębiorców, jak radzić sobie w czasie kryzysu

  • 05 Maj 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Fundacja Polska Bezgotówkowa rozpoczęła akcję #DziałamyNieZnikamy!, która ma na celu udostępnienie narzędzi i treści edukacyjnych dla przedsiębiorców, którzy zostali zmuszeni do ograniczenia lub zawieszenia swojej działalności w związku z epidemią koronawirusa oraz towarzyszącymi jej rozporządzeniami.
Fundacja Polska Bezgotówkowa nauczy przedsiębiorców, jak radzić sobie w czasie kryzysu

Kampania #DziałamyNieZnikamy!

Kampania, której partnerem jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., kierowana jest do mikro i małych przedsiębiorców. Teraz mogą oni skorzystać ze specjalnej platformy edukacyjnej, gdzie dowiedzą się, jak unowocześnić biznes, dotrzeć do klientów w czasie epidemii oraz w jaki sposób uruchomić sprzedaż online. Przedsiębiorcy, którzy zajmowali się dotąd sprzedażą bezpośrednią, poznają rozwiązania, które pomogą im zachować stałość przychodów.

Na platformie znajdą się m.in.:

  • artykuły,
  • e-booki,
  • szkolenia online,
  • infografiki,
  • plakaty do powieszenia w swoim punkcie handlowo-usługowym,
  • oferty agentów rozliczeniowych w zakresie płatności e-commerce,
  • dostęp do newslettera.

Fundacja zaprasza coraz to nowych partnerów, którzy mogliby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, by pomóc przedsiębiorcom radzić sobie w tych trudnych warunkach. Informacje o kampanii zamieszczane są we wszystkich kanałach społecznościowych Fundacji Polska Bezgotówkowa oraz na stronie www.polskabezgotowkowa.pl. Oprócz #DziałamyNieZnikamy! Fundacja angażuje się też w kampanię #ZdrowoBezgotówkowo.

Bezpłatny terminal płatniczy na 12 miesięcy

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa mogą zgłaszać się do Programu Polska Bezgotówkowa, dzięki któremu otrzymają terminal do płatności bezgotówkowych. Fundacja pokryje koszty związane z jego otrzymaniem i obsługą za cały rok pod warunkiem, że firma nie akceptowała płatności tą metodą w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Wystarczy wejść na stronę FPB i wypełnić wniosek.

Od września 2018 r. program obejmuje także urzędy gminne, sądy, uczelnie wyższe, instytucje kultury, sztuki i sportu, parki narodowe oraz szpitale i przychodnie, przedsiębiorstwa komunalne, a także fundacje czy stowarzyszenia, które przyjmują płatności.

Przypominamy, że bez użycia PIN-u można już płacić kartą do 100 zł.

Fundacja Polska Bezgotówkowa

Fundacja powstała w lipcu 2017 r. w wyniku porozumienia Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Visy oraz Mastercarda. Jej celem jest promocja i upowszechnienie obrotu bezgotówkowego oraz rozwiązań technologicznych, które usprawniają  takie metody dokonywania transakcji.

Pamiętaj, że możesz skorzystać z programu Tarczy Finansowej PFR >>

Dodano:
05 Maj 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły