Allegro Smart! na rok za darmo i 100 zł na zakupy w Allegro z mKontem Intensive w mBanku

  • 13 Lis 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Od 6 listopada 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. w mBanku trwa promocja towarzysząca otwieraniu rachunku Intensive. Samo konto może być bezpłatne po spełnieniu kilku warunków.
Allegro Smart! na rok za darmo i 100 zł na zakupy w Allegro z mKontem Intensive w mBanku

Na czym polega promocja z mKontem Intensive?

Allegro Smart to usługa na platformie Allegro, która polega na darmowej wysyłce kupionych towarów przy założeniu, że sprzedawca oferuje taką możliwość i że koszt zakupów przekracza 40 zł. Dostawa obejmuje dowóz do Paczkomatów InPost i wybranych punktów odbioru (Kiosków Ruchu, Żabek, stacji ORLEN, UPS). Jest też opcja wyboru kuriera przy zakupach od 100 zł od jednego sprzedawcy. Standardowo Allegro Smart kosztuje 8,99 zł miesięcznie lub 4,08 zł (49 zł za 12 miesięcy) miesięcznie przy abonamencie na rok.

Nowi klienci, którzy zdecydują się na otwarcie konta osobistego mKonta Intensive w czasie trwania promocji w mBanku mogą otrzymać taką usługę na 12 miesięcy. Wystarczy, że wykonają transakcje kartą lub BLIK-iem na łączną kwotę 2 tys. zł w pierwszym pełnym miesiącu od początku umowy. Dodatkowo mają możliwość otrzymania bonu na zakupy w Allegro o wartości 100 zł. Aby go otrzymać, należy wykonać transakcje kartą na łączną kwotę min. 2 tys. zł w każdym z kolejnych trzech miesięcy. Przykładowo klient zawiera umowę z bankiem 16 listopada. W grudniu musi wykonać transakcje na 2 tys. zł, a następnie w styczniu, lutym i marcu.

W promocji może wziąć udział każda osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych, która: jest nowym klientem, złoży wniosek o otwarcie mKonta w czasie promocji, zaznaczy na wniosku oświadczenie o przystąpieniu oraz oświadczenie dotyczące programu mOkazje oraz podpisze indywidualną umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych.

Jaki to bank? Wpisz numer konta i sprawdź bank odbiorcy przelewu! >>

Opłaty w ramach mKonta Intensive

mKonto Intensive to oferta dla bardziej wymagających. Standardowa opłata za prowadzenie to 49,50 zł miesięcznie, ale nie będzie ona pobierana, jeśli posiadacz rachunku zapewni sumę miesięcznych wpływów w wysokości min. 7 tys. zł lub łączną sumę aktywów w wysokości min. 100 tys. zł. Klient otrzyma pakiet Intensive, który obejmuje:

  • 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie,
  • 0 zł za podstawową kartę debetową,
  • 0 zł za trzy przelewy ekspresowe w miesiącu (kolejne za 5 zł),
  • 0 zł za przelewy krajowe przez internet,
  • promocyjne 2% na lokacie z funduszem,
  • dostęp do kredytu hipotecznego o najniższej marży, karty kredytowej World Mastercard Intensive (RRSO 8,02%) bez prowizji za przewalutowanie i karty wielowalutowej Visa Świat Intensive oraz osobnej aplikacji mobilnej, a także do priorytetowego połączenia na mLinii i osobistego eksperta w placówce.

Oprócz tego posiadacz rachunku może zamówić eKartę wirtualną, która posiada osobną kieszonkę do płatności za subskrypcje czy zakupy online. Jest ona równie bezpieczna, co plastikowa, a do tego w pełni darmowa i szybciej dostępna.

Weź udział w promocji >>

Dodano:
13 Lis 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły