Najnowsza edycja Money Manii - zdobądź 150 zł do wydania w serwisie allegro.pl!

 • 05 Paź 2017
 • 3 min. czytania
 • Komentarze(2)
Sprawdź, jak zdobyć bon na zakupy na allegro z najnowszą edycją Money Manii.
Najnowsza edycja Money Manii - zdobądź 150 zł do wydania w serwisie allegro.pl!

Ruszyła 12. edycja akcji promocyjnej Money Mania. Tym razem masz szansę otrzymać bon o wartości 150 zł do wykorzystania w serwisie allegro.pl. Co musisz zrobić i do kiedy masz czas? Sprawdź szczegóły i weź udział w naszej akcji, w której połączyliśmy siły z Bankiem Millennium.

Money Mania to cykliczna akcja stworzona z myślą o wszystkich, którzy chcą aktywnie korzystać z dobrych produktów bankowych, dostając w zamian nagrody. 2 października wystartowała jej kolejna edycja, w której partnerem jest Bank Millennium, oferujący swój flagowy produkt, czyli Konto 360° (oraz Konto 360° Student). Po założeniu rachunku i wykonaniu kilku prostych czynności bankowych, uczestnik akcji otrzyma bon o wartości 150 zł, który będzie mógł zrealizować w serwisie zakupowym allegro.pl.

Kto może wziąć udział w Money Manii?

Do akcji promocyjnej Money Mania możesz przystąpić, jeśli:

 • jesteś osobą pełnoletnią,
 • mieszkasz na terenie Polski i masz obywatelstwo polskie,
 • nie jesteś klientem banku i nie korzystałeś z jego usług i produktów min. od 1 kwietnia 2015 roku.

Najnowsza edycja Money Manii - zdobądź 150 zł do wydania w serwisie allegro.pl!

Jak zdobyć bon o wartości 150 zł?

Zasady promocji są bardzo proste i wymagają od uczestników minimum zaangażowania. Oto wszystkie kroki, które należy wykonać, by zdobyć nagrodę.

Jeśli brałeś udział w poprzednich edycjach i masz już konto, po prostu zaloguj się do serwisu.

Na wykonanie tych czynności masz czas do 31 października 2017 roku.

Na podpisanie umowy o Konto 360° lub Konto 360° Student masz czas do 6 listopada 2017 roku.

 • Po pierwsze, zarejestruj się i załóż swój profil w aplikacji Money Mania (https://moneymania.pl/ ).
 • Po drugie, kliknij w button "Weź udział", który będzie widoczny po zalogowaniu do aplikacji. Zostaniesz przekierowany na stronę banku.
 • Po trzecie, wypełnij wniosek o otwarcie rachunku Konto 360° lub Konto 360° Student Banku Millennium i wyraź zgody marketingowe.
 • Po czwarte, zawrzyj z bankiem umowę dotyczącą prowadzenia któregoś z powyższych rachunków oraz karty debetowej wydanej do konta. Możesz w tym celu osobiście odwiedzić jedną z placówek banku lub przekazać dokumenty za pomocą kuriera.
 • Po piąte, przez kolejne dwa miesiące zasil swoje nowe konto kwotą min. 1 000 zł oraz wykonaj min. jedną płatność bezgotówkową kartą do konta w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Te dwie czynności musisz wykonać kolejno w listopadzie i grudniu 2017 roku.

Bank powiadomi cię o przyznaniu bonu do 22 stycznia 2018 roku. Po zalogowaniu do serwisu Money Manii zobaczysz komunikat informujący o przyznaniu nagrody oraz otrzymasz od banku wiadomość e-mail z unikalnym kodem, który możesz wykorzystać na zakupy w serwisie allegro.pl. Na realizację bonu masz aż 180 dni od daty jego wydania. Do czasu przyznania bonu twoje konto musi być aktywne.

Konto 360°, Konto 360° Student – czy warto?

Zarówno Konto 360°, jak i Konto 360° Student to dwa naprawdę dobre konta osobiste Banku Millennium. Przede wszystkim dlatego, że możesz w prosty sposób zredukować opłaty za ich prowadzenie, podstawowe czynności bankowe oraz korzystanie z karty debetowej.

 • Konto 360° dedykowane jest wszystkim osobom pełnoletnim. Opłaty za prowadzenie konta (8 zł) oraz za kartę do konta (7 zł) nie są pobierane po wykonaniu min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIK-iem oraz wpłynięciu na rachunek min. 1 000 zł. Za wypłaty z bankomatów Banku Millennium nie zapłacisz nic, tak samo jak za przelewy wewnętrzne i zewnętrzne wykonywane przez internet.
 • Konto 360° Student stworzone zostało z myślą o osobach w wieku od 18 do 26 lat. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe. Z opłaty za kartę w kwocie 7 zł będziesz zwolniony po wykonaniu min. jednej transakcji kartą miesięcznie. Przelewy zewnętrzne i wewnętrzne online oraz wypłaty z bankomatów własnych banku również nic nie kosztują.

Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa, szukasz dobrego i darmowego konta osobistego oraz masz ochotę zdobyć 150 zł na małe wydatki w serwisie allegro.pl – nie zwlekaj! Wejdź na stronę https://moneymania.pl/ i zgłoś swój udział.

Dodano:
05 Paź 2017

Zaktualizowano:
26 Wrz 2020

2 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

 • Jaca Ekspert 09 października 2017
  Gdzie Ty widzisz wymóg posiadania smartfona z aplikacjami. Aplikacja ta to tzw. aplikacja przeglądarkowa.
 • Mac Ekspert 06 października 2017
  Chętnie wziąłbym w tym udział, ale mam ( z wyboru) telefon klawiszowy, a nie smartfona z aplikacjami. Skoro bankowi nie zależy na dotarciu do mnie...

Podobne artykuły