Konto pełne nagród, czyli nowa promocja w Banku Millennium z premią 100 zł i nie tylko

  • 18 Cze 2020
  • 3 min. czytania
  • Komentarze(0)
Klienci Banku Millennium na pewno słyszeli o programie „Lubię to polecam”, dzięki któremu za zachęcenie kogoś znajomego do założenia Konta 360 można zgarnąć fajne nagrody. Wśród nich są m.in. bilety do kina, bony do Empiku lub na Zalando, a także atrakcyjne oprocentowanie na lokacie. Do tej pory program nie łączył się z innym promocjami. Bank postanowił to zmienić, dzięki czemu aktualnie można zyskać nie tylko benefity za polecenie rachunku, ale także 100 zł premii.
Konto pełne nagród, czyli nowa promocja w Banku Millennium z premią 100 zł i nie tylko

Warunki promocji „Zyskaj więcej z Kontem 360o"

Zacznijmy od tego, co trzeba zrobić, żeby zgarnąć 100 zł premii. Przede wszystkim trzeba być nowym klientem banku i skorzystać z polecenia osoby, który ma już swój rachunek w Banku Millennium.

Następnie należy do 3 lipca 2020 r. podpisać z bankiem umowę o konto. Jak to zrobić? Nie zajmie Ci to wiele czasu, bo wszystko załatwisz przez internet, a swoją tożsamość potwierdzisz za pomocą selfie.

Przejdź na stronę promocji i otwórz konto >>

Uwaga!

Promocją objętych jest 3 000 pierwszy kont, więc warto się pospieszyć, żeby bez zbędnego wysiłku zyskać 100 zł.

Po podpisaniu umowy korzystaj aktywnie ze swojego nowego Konta 360o. Oznacza to, że w lipcu i sierpniu musisz zapewnić wpływ min. 1 000 zł oraz wykonać co najmniej jedną transakcję kartą lub BLIK-iem na dowolną kwotę. To też warunek uniknięcia opłaty za prowadzenie konta i obsługę karty przez bank.

Jeśli konto będzie Ci służyć na co dzień, to na pewno nie będziesz mieć problemu ze spełnieniem warunków promocji. Pamiętaj też o aktywowaniu aplikacji mobilnej banku do końca sierpnia 2020 r. Dopiero po spełnieniu wszystkich wymagań promocji do 30 września 2020 r. bank wypłaci Ci 100 zł bonusu. To jednak nie koniec korzyści, bo zarówno Ty, jak i osoba, z której polecenia korzystasz, możecie zyskać dodatkowe nagrody w ramach programu „Lubię to polecam”.

Program „Lubię to polecam” w Banku Millennium

Dzięki programowi „Lubię to polecam” zarówno nowy klient, jak i osoba polecająca konto może wybrać sobie jedną z następujących nagród:

  • 4 bilety do kin sieci Multikino (2D) albo Helios (2D/3D)
  • eKartę na dowolny produkt dostępny na empik.com o wartości 80 zł
  • eKartę podarunkową goodie o wartości 80 zł do odbioru w aplikacji goodie
  • kartę upominkową do Zalando o wartości 80 zł
  • lokatę 2,5% w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 do 15 000 zł

Polecenie konta polega na wygenerowaniu przez posiadacza Konta 360o specjalnego kodu np. w aplikacji mobilnej, który nowy klient podaje w trakcie procesu otwierania swojego nowego konta. Nie ma limitu poleceń, więc w zależności od tego, ile osób skorzysta z polecenia, tyle nagród można odebrać.

Szczegółowe warunki programu znajdziesz w Regulaminie promocji „Lubię to polecam – edycja 6”

Konto 360o – czy warto je założyć?

Konto 360o to rachunek, który systematycznie znajduje się w czołówce najlepszych kont bankowych. Potwierdzeniem tego jest nasz aktualny ranking kont osobistych, w którym Konto 360o zajęło drugie miejsce.

Dlaczego polecamy konto osobiste w Banku Millennium? Przede wszystkim dlatego, że przy spełnieniu łatwych warunków jest ono darmowe, a dodatkowo można je otworzyć bez wychodzenia z domu.

Wystarczy zapewnić wpływ min. 1 000 zł i wykonać min. 1 płatność kartą do konta lub BLIKiem w miesiącu, żeby mieć za 0 zł prowadzenie rachunku, obsługę karty czy bez opłat wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów.  

A jeśli nie masz skończonych 26 lat, to wybierz konto 360o w wersji Student. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się wpływami, a wystarczy, że raz w miesiącu wykonasz jedną transakcję kartą i zyskasz konto za 0 zł.

Chcesz skorzystać z promocji? Koniecznie zapoznaj się z tymi dokumentami:

Regulamin promocji „Zyskaj więcej z Kontem 360”

Tabela opłat i prowizji Banku Millennium

Dodano:
18 Cze 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły