Kredyty gotówkowe w Alior Bank – oferta kredytowa

  • 17 Cze 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Alior Bank przygotował ofertę pożyczek gotówkowych dla nowych i obecnych klientów. W Pożyczce z Mikrokosztami ważne jest ulżenie portfelowi kredytobiorcy, a w Pożyczce na selfie uwaga skierowana jest na komfort pożyczania, łatwy proces i bezpieczeństwo klienta.
Kredyty gotówkowe w Alior Bank – oferta kredytowa

Pożyczka z Mikrokosztami

Alior Bank reklamuje Pożyczkę z Mikrokosztami hasłem: maksymalnie 6 zł za każde pożyczone 1 000 zł (przy pożyczkach na okres 55 miesięcy i więcej). W ramach oferty dostaniesz do 150 000 zł na okres od 2 do 5 lat. RRSO wynosi 13,38%. Oprocentowanie ustalane jest indywidualnie i zależy od wiarygodności kredytowej klienta,  wysokości kredytu gotówkowego, okresu kredytowania, kanału dystrybucji i korzystania z dodatkowych produktów banku (w tym od ubezpieczenia). Jeśli okres spłaty trwa do 3 lat, to oprocentowanie jest stałe. W przeciwnym wypadku uzależnione jest od WIBOR 3M i indywidualnie ustalanej marży.

Jeśli jesteś klientem Alior Banku, możesz złożyć wniosek o pożyczkę przez aplikację mobilną lub przez bankowość internetową. W innym wypadku poproś o kontakt konsultanta np. zostawiając swoje dane kontaktowe przy ofercie Alior Banku na naszej porównywarce lub przyjdź do oddziału.

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki z Mikrokosztami: pożyczasz kwotę 17 085 zł na 55 miesięcy. 54 raty są równe i mają wysokość 410,72 zł, a ostatnia 410,57 zł. Oprocentowanie jest stałe i wynosi 7,19%. RRSO to 13,38%. Całkowita kwota, jaką zapłacisz to 22 589,45 zł (koszt kredytu jest równy 5504,45 zł, a w tym prowizja 2110 zł i odsetki 3394,45 zł). Dane są aktualne na dzień 4.06.2020 r.

Pożyczka na selfie

Pożyczka na selfie to propozycja dla osób, które nie mogą lub nie chcą wychodzić z domu, nawet po to, by podpisać umowę. Weryfikacja tożsamości wnioskującego opiera się tutaj na porównaniu rysów twarzy w świeżo wykonanych krótkich filmach ze swoją osobą do zdjęcia z dowodu osobistego. Oferta kierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów Alior Banku. Ci ostatni mogą składać wnioski przez Alior Online. Nowi powinni wypełnić formularz kontaktowy i poczekać na kontakt od konsultanta, aby ustalić szczegóły. W ramach Pożyczki na selfie otrzymasz do 150 000 zł na maksymalnie 10 lat. RRSO wynosi 16,74% (aktualne na dzień 10.06.2020 r.). Umowę podpiszesz zdalnie.

Oferta dostępna jest już od kwietnia. Była ona odpowiedzią na potrzeby klientów w czasie pandemii. Weryfikacja tożsamości kredytobiorcy odbywa się dzięki autorskiej metodzie – Foto ID, która dla użytkownika jest prosta i intuicyjna. Główną zaletą tego rozwiązania jest skrócenie czasu uzyskiwania środków z pożyczki. Plusem jest też komfort i bezpieczeństwo, bo nie trzeba narażać się na bliski kontakt z ewentualnymi chorymi w czasie pandemii.

Dodano:
17 Cze 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły